23.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Kapadokya Turistik Oteller ve İşletmeciler Derneği KAPTİD Başkanı Teyfik Ölmez ve İstanbul Turizmciler Derneği ISTTA Başkanı Yalçın Aydın ile biraraya gelmiştir.

 

 

23.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, İstanbul Turizmciler Derneği ISTTA Başkanı Yalçın Aydın, Başkan Yardımcıları Sevim Aydın ve Zeynel Kılıç ile biraraya gelmiştir.

 

 

21.09.2023

ATİD Yaza Veda Partisi organizasyonunda Derneğimize katkı sağlayan Sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

21.09.2023

ATİD Yaza Veda Partisi Derneğimiz Üyeleri katılımıyla Altınel Hotel'de yapılmıştır.

 

 

21.09.2023

ATİD olarak Altınel Hotel'de düzenlemiş olduğumuz Yaza Veda Partisi'ne Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu, ATİD Turizmin En'leri Jüri Heyeti, sponsorlarımız ve Derneğimiz Üyeleri katılmıştır.

 

 

21.09.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni kategorileri değerlendirme ve hazırlık toplantısı Jüri Üyelerinin katılımıyla Altınel Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

20.09.2023

Türkiye Otelciler Federasyonu 7.Dönem 9.Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı TÜROFED Başkanı Sn Erkan Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi. İstanbul'da yapılan toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

19.09.2023

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Batuhan Mumcu makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılımıyla gerçekleşen ziyarette ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ve turizmle ilgili projelerimiz hakkında konular görüşülmüştür.

 

 

19.09.2023

ATİD Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Turist Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Sayın Bekir Ödemiş katılımıyla yapılan toplantıda Ulus bölgesinde yapılan ve yapılması planlanan projeler ile ilgili Üyelerimize sunum gerçekleştirilmiştir. Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanımız Birol Akman, TAFED ve BASATDER Üyesi şeflerimizle Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde bir araya gelmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde Kalecik Kaymakamı Sn. Emre Koyuncu, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve CAB GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ural ile bir araya gelmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde Kalecik Belediye Başkanı Sn. Erdal Dal ve AK Parti İlçe Başkanı Sn. Necmi Darıcı, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve CAB GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ural ile bir araya gelmiştir.

 

 

16.09.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Başkanımız Birol Akman ev sahipliğinde, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu katılımıyla Gölbaşı'nda yapılmıştır. ATİD Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı İbrahim Göğem, Genel Koordinatör Garip Uysal, Mogan MTAL Müdürü Levent Tolay ve otel yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

15.09.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni hazırlık toplantısı Jüri Üyelerinin katılımıyla, Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

09.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz ve 5 yıldızlı Oteller Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katılımıyla Meyra Palace Hotel Genel Müdürü Emine Sarıkaya ziyaret edilmiştir.

 

 

09.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz ve 5 yıldızlı Oteller Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katılımıyla The Green Park Hotel sahibi Atilla Üstündağ ve Genel Müdürü Nurettin Mutlugün ziyaret edilmiştir.

 

 

07.09.2023

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Sayın Selim Terzi makamında ziyaret edilmiştir. TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Zazaoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılımıyla yapılan ziyarette Ankara turizmiyle ilgili çok verimli görüşmeler yapılmıştır.

 

 

06.09.2023

ATİD olarak, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu'nun doğum günü kutlanmıştır.

 

 

14.08.2023

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ve ATO Komisyon heyeti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Gökhan Yazgı'yı ziyaret etmiştir. ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Meclis Üyesi, Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Özel İhtisas Komisyonu Başkanı olan ATİD Başkanı Birol Akman ziyarete katılmıştır.

 

 

11.08.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Otel yöneticileri toplantısı Alegria Business Hotel Genel Müdürü Yenimahalle Komisyon Başkanı İbrahim Göğem ev sahipliğinde yapılmıştır. Bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.08.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olağan Ağustos ayı toplantısı Komite Üyelerinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

 

 

29.07.2023

ATİD olarak Termal otel yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen Konaklama tesislerinde Devlet teşvikleri bilgilendirme toplantısı Doktorun Oteli'nde yapılmıştır. Sağlık otelleri ve termal otellerde kalite akreditasyon süreçleri, tanıtım ve pazarlama konuları sunulmuştur.

 

 

29.07.2023

Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Sn Enver Yurttaş katılımıyla ATİD Termal otel yöneticileri toplantısı Doktorun Oteli'nde yapılmıştır.

 

 

28.07.2023

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu ve ATİD Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla yapılan ziyarette Ankara turizmi ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

26.07.2023

ATİD olarak Best Western Plus Hotel Genel Müdürü Neslihan Kırmızılaroğlu ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Eren ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

26.07.2023

Derneğimiz Üyesi Bukaviyye Hotel sahibi Rıza Koç ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Eren ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

26.07.2023

ATİD olarak Royal Sweet Hotel sahibi Ayhan Koyun ve Genel Müdürü Nilda Bayri ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Demirci ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş (USHAŞ) iş birliğiyle Ankara'nın sağlık ve kültür turizmi için yurt dışından gelen basın mensupları ile yapılan tanıtım toplantısına katılmıştır.

 

 

25.07.2023

ATİD olarak Anemon Ankara Hotel Genel Müdürü Hasan Cüyaz ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

Derneğimiz Üyesi Meyra Palace Hotel Genel Müdürü Emine Sarıkaya ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

Derneğimiz Üyesi Sheraton Ankara Hotel Genel Müdürü Pelin Ulusoy ve Operasyon Direktörü Gürkan Akbay ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil, Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

21.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ve ATİD Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla Gölbaşı'nda yemek organizasyonu yapılmıştır.

 

 

12.07.2023

Çankaya Kaymakamı Sayın Murat Duru beyin teşrif ettiği Kavaklıdere-Çankaya Bölgesi otel temsilcileri yemekli toplantısı Hotel2000'de yapılmıştır. Çankaya bölgesi ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

11.07.2023

Ankara Ticaret Odası'nda gerçekleşen Gordion Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Mirası Listesi Adaylık Süreci Bilgilendirme Toplantısı'nda konuşma yapmış olan ATİD Başkanı Birol Akman'a plaket takdim edilmiştir.

 

 

08.07.2023

ATO Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Sayın Halil İbrahim Yılmaz katılımıyla, Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Özel İhtisas Komisyonu ilk toplantısı gerçekleşti. Birol Akman Komisyon Başkanı, Coşkun Yılmaz Komisyon Başkan Yardımcısı olarak seçilmişlerdir.

 

 

07.07.2023

Ankara Ticaret Odası'nın "ATONET Üye Hizmet Platformu" projesiyle 2023 Dünya Odalar Yarışması'nda En İyi Oda Sistemi İnovasyon Projesi kategorisinde birinci olması dolayısıyla yapılan organizasyona ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

07.06.2023

Ankara Ticaret Odası 29. Dönem Temmuz ayı ATO Olağan Meclis Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

06.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Vekili Sayın Halil İbrahim Yılmaz, Gölbaşı'nda düzenlenen ATİD yemekli toplantısına katıldı. ATİD Başkanı Birol Akman turizmciler adına Sayın Yılmaz'a Ankara turizmine katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. ATO Ankara Tanıtma ve Özel İhtisas Komisyonu, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Üyeleri, ATİD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara'daki 5 yıldızlı Otel temsilcileri ve öğrenci yurtları temsilcileri katıldı.

 

 

06.07.2023

ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği'nin (ATİD) yemekli toplantısına katıldı. Ankara'lı turizmcilerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda ATİD Başkanı Birol Akman turizmciler adına ATO Baskanı Sayın Baran'a Ankara turizmine katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. ATO Ankara Tanıtma ve Özel İhtisas Komisyonu, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Üyeleri, ATİD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara'daki 5 yıldızlı Otel temsilcileri ve öğrenci yurtları temsilcileri katıldı.

 

 

05.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir. Yapılan ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman, Sayman Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yılmaz katılmıştır.

 

 

05.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olağan aylık toplantısına katılım sağlanmıştır.

 

 

22.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Vekili Sayın Halil İbrahim Yılmaz ile Ankara projelerini değerlendirmek üzere Trilye Restoran'da bir araya geldik.

 

 

20.06.2023

ATİD Maltepe Bölgesi Otel yöneticileri toplantısı, Üyemiz İzz Hotel Genel Müdürü Taylan Bulut beyin ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

19.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Levent Kırcan'ı ATİD Başkanı Birol Akman ile Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan makamında ziyaret etmiştir.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın kuruluşunun 100.yılı olması dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır.58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın kuruluşunun 100.yılı olması dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır.58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Meclis ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın 100.yılı dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır. 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

15.06.2023

Derneğimiz Üyesi Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz ziyaret edilerek, ATİD Başkanı Birol Akman tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

15.06.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Toplantısı Üyemiz Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz beyin ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

11.06.2023

Derneğimiz Üyesi Resun Hotel'in açılış programına ATİD olarak katıldık. Genel Müdürü Kenan Akdoğan ve ekibine başarılar dileriz.

 

 

08.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ziyaret edilmiştir. TÜROFED Yönetim Kurulu olarak makamında yapılan ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

08.06.2023

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED 7. Dönem Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı TÜROFED Başkanı Sn. Erkan Yağcı başkanlığında yapılmıştır. Toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

08.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ziyaret edilmiştir. TÜROFED Yönetim Kurulu olarak makamında yapılan ziyaret kabulleri için teşekkür eder, yeni dönemde başarılar dileriz.

 

 

05.06.2023

Derneğimiz Üyesi Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz ziyaret edilmiştir. Ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman, Sayman Faruk Ustaoğlu ve Genel Koordinatör Garip Uysal katılmıştır.

 

 

26.05.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Dubai Turizm Fuarı ve Ankara'nın tanıtımı ile ilgili ATO Meclis Üyelerine bilgilendirme sunumu yapmıştır.

 

 

16.05.2023

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu, Prof. Dr. Evren Güçer, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tamer Alemdar, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Numan Özdemir'in konuk olduğu Yenimahalle Bölge Toplantısı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay bey ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

12.05.2023

TUADER Turizm Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu TURAK Sektör Temsilcisi Danışma Kurulu toplantısına ATİD'i temsilen Başkan Yardımcımız Ali Cenk Yorulmaz katılmıştır. Yönetim Kurulu Üyemiz Turalp Sivri ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal da çevrimiçi toplantıya katılım sağlamıştır

 

 

12.05.2023

ATİD olarak Kızılay Bölgesi otel yöneticileri toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Etap Mola Hotel sahibi Semih Kadir Yıldırım ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

11.05.2023

ATİD olarak Maltepe Bölgesi otel yöneticileri toplantısı bölge komisyon başkanı Güvenay Business Hotel Genel Müdürü Murat Kodaman ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni (2023) Toplantısı değerli Jüri Üyelerimizin katılımıyla CP Ankara Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan ödül gecesi ile ilgili organizasyon hazırlıkları ve ödül kategorileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

ATİD olarak Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı An Grand Hotel sahibi Nihat Avşar ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Mayıs ayı olağan toplantısı yapılmıştır.

 

 

10.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Duatepe Hizmet Binası'nda gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Adaylarının konuk edildiği toplantıya ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

09.05.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Hava Yolları THY Ankara Satış Müdürü Melih Torlak'ı ziyaret etmiştir.

 

 

04.05.2023

ATM Dubai Turizm Fuarı'nda ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ile 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi olarak İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Koordinatörü Gülben Aydın ziyaret edilmiştir.

 

 

04.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz ve ATO Fuar ve Kongre Merkezi sorumlusu Dış İlişkiler ve Dış Ticaret Müdür Yardımcısı Müge İnal Özkurt ile ATM Dubai Turizm Fuarı'nda açılan Türkiye standında ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi olarak bir araya geldik.

 

 

25.04.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Nisan ayı toplantısı Derneğimizde gerçekleşmiştir. Turizm fuarları, projeler ve etkinlikler ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

25.04.2023

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı ve Sürdürülebilir Turizm Sertifikası hakkında bilgilendirme yapmak üzere Eskişehir’de turizm işletmecilerimizle bir araya geldik. Toplantımız Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade, TGA Ülke Pazarlama Müdürü Yıldırım Uğursoy, TGA İç Anadolu Bölge Sorumlusu Ahmet Sezikli ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal’ın katılımıyla gerçekleşti.

 

 

16.04.2023

Turizm sektörü temsilcilerinden oluşan Turizm Konseyi'nin kuruluş lansmanı Emitt Fuarında basın toplantısıyla yapılmıştır. ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

13.04.2023

EMITT Uluslararası Doğu Akdeniz ve Seyahat Fuarında Ankara standında turizm temsilcileriyle bir araya geldik.

 

 

11.04.2023

Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın K.Gülsün Bor Güner'in katılım sağladığı, ATİD Üyelerinin bağışlarıyla düzenlenen 2.100 kişilik iftar yemeğinin dağıtımı Çankaya Belediyesi Cebeci İftar Çadırında yapılmıştır. Yardım kampanyamıza katkı sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.

 

 

11.04.2023

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran başkanlığında Altınel Hotel'de gerçekleşen Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

06.04.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Yardımcısı TGA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nadir Alpaslan katılımıyla İstanbul'da yapılan TGA Yönetim Kurulu Toplantısına ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

30.03.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 54.Bankacılık ve Finansal Kuruluşlar Komitesi ile ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi karşılıklı işbirliği görüşmeleri yapmıştır.

 

 

24.03.2023

ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, Ankara’daki termal otellerimizin yurtdışı tanıtımları ile ilgili TÜRSAF Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu yönetiminden ve HESTOUREX fuarlarının direktörlüğünü yapan Arzu Yüngül ile Antalya’da buluştu.Çok verimli geçen buluşma sonucunda artık Ankara termallerimiz yurt dışındaki hiçbir fuarı kaçırmayacak. Alacağımız teşvikler ve yapılacak tanıtım çalışmaları neticesinde Termal sağlık turizminde Ankara’mızı ülkemizin en önemli destinasyonu haline getirmek zor olmayacak.

 

 

24.03.2023

Türkiye'nin Sürdürülebilir Turizm Programı ve Sürdürülebilir Turizm Sertifikası hakkında bilgilendirme yapmak üzere düzenlediğimiz toplantıda, TGA İçanadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu, TGA Ülke Pazarlama Müdürü Yıldırım Uğursoy ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal'ın katılımıyla Konya'daki turizm işetmecileriyle bir araya gelmişlerdir.

 

 

22.03.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu toplantısı Derneğimizde yapılmıştır. Gündemin önemli konularından olan Sosyal sorumluluk projeleri ve Dernek çalışmaları değerlendirilmiştir.

 

 

21.03.2023

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu ve TGA yetkililerinin sunumuyla Sürdürülebilir Turizm Programı çerçevesinde Otellerin programa dahil süreci ve kriterleri konusunda bilgilendirme toplantısı Aldino Hotel'de yapılmıştır.

 

 

17.03.2023

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Yardımcısı TGA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nadir Alpaslan katılımıyla İstanbul'da yapılan TGA Yönetim Kurulu Toplantısına ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

09.03.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan ITB Berlin Turizm Fuarı'nda turizm temsilcileriyle bir araya gelmiştir.

 

 

09.03.2023

ATİD Başkanımız Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ITB Berlin Fuarı'na katılım sağlamışlardır.

 

 

09.03.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran ve ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Meclis Üyeleri olarak ITB Berlin Fuarı'nda stand ziyaretleri yapılmıştır.

 

 

04.03.2023

ATİD Genel Koordinatörümüz Garip Uysal'ın katılım sağladığı, Turizm Mezunları Federasyonu TURMEFED Olağan Genel Kurulu'nun yeni dönem Yönetim Kurulunda Genel Sekreter olarak seçilmesinden dolayı kendisini ve Yönetim Kurulu'nu kutluyor yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

08.03.2023

TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla ITB Berlin Fuarı'nda istişare toplantısı gerçekleştirmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

19.02.2023

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu deprem bölgesi olan Adıyaman Gölbaşı ilçesinde ATİD olarak kurmuş olduğumuz deprem çadırını ziyaret etmiştir.

 

 

18.02.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal tarafından, Üyemiz olan otellerin desteğiyle hazırlanan yardım malzemeleri Adıyaman Gölbaşı ilçesinde bulunan depremzede vatandaşlarımıza teslim edilmiştir. Üyelerimize bağışları ve kıymetli katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

16.02.2023

ATİD Üyesi olan otellerimizin destekleriyle hazırlanan Deprem Yardım Tırı Adıyaman Gölbaşı ilçesinde bulunan depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere bugün yola çıkmıştır. Üyelerimize bağışları ve kıymetli katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

09.02.2023

ATO Olağanüstü toplantısı Meclis üyeleri ve komite üyelerinin katılımıyla yapılmıştır. ATO 58. Komite Oteller ve Konaklama Tesisleri olarak ATO Meclis Üyesi ATİD Başkanı Birol Akman Deprem yardımları ile ilgili görüş ve önerileri iletmiştir.

 

 

03.02.2023

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Sayın Bekir Ödemiş makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

01.02.2023

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy katılımıyla İstanbul'da düzenlenen 2022 yılı turizm değerlendirmesi ve 2028 yılı turizm hedeflerinin açıklandığı toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

01.02.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu, Turizmde 2022 yılının değerlendirildiği ve 2028 hedeflerinin paylaşıldığı basın toplantısına katılmıştır.

 

 

31.01.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan, Antik Otel sahibi Melih Eker'i ziyaret etmiştir.

 

 

30.01.2023

Derneğimiz Üyesi Olive Ankara Hotel'in açılış programı yapılmıştır. Sahibi Sıraç Güreli ve Genel Müdürü Eda Akgün'e başarılar dileriz. Açılış programına ATİD Başkanı Birol Akman, Genel Koordinatörü Garip Uysal ve Etap Mola Hotel Genel Müdürü Mustafa Çelikkaya katılmıştır.

 

 

28.12.2022

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar Ankara Ticaret Odası'nı ziyaret etmiştir. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran ve Meclis Başkanı Mustafa Deryal'ın açılış konuşmalarını yaptığı ATO Meclis Toplantısına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

29.01.2023

Derneğimiz Üyesi Grand Mercure Hotel Koordinatörü Kadir Güldere ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanımız Birol Akman ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal katılmıştır.

 

 

29.01.2023

The Alp Inn Suit Hotel'in açılış programı yapılmıştır. Derneğimiz üyesi Genel Müdürü Güray Uzunokyay'a yeni görevinde başarılar dileriz. Açılış programına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren, Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ve Üyelerimiz Hasan Seyfi ve Murat Barutçu katılmıştır.

 

 

28.01.2023

Turist Rehberleri Odaları Birliği TUREB Başkanı Hakan Eğinlioğlu ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanımız Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal katılmıştır.

 

 

26.01.2023

İran Elçiliğinde düzenlenen İran-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Adel Najaf Zadeh ve beraberindeki milletvekili heyeti ile çeşitli sektörlerden gelen Türk işadamlarımızın katılımıyla iki ülke arasındaki işbirliği konuları görüşülmüştür. Toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

26.01.2023

ANGİAD organizasyonuyla düzenlenen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum'un teşrifleriyle gerçekleşen Sanayide Yeşil Dönüşüm Zirvesi'ne ATİD Başkanımız Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Balyemez katılmıştır.

 

 

24.01.2023

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 12.Kalkınma Planı Turizm Özel İhtisas komisyonu ve çalışma grubu II. toplantısına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

17.01.2023

TGA Yönetim Kurulu Üyeliği seçimleri sonrası Ulus bölgesi otelleri ile ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aydoğan’ın ev sahipliğinde Sergah Otel’de öğle yemeği eşliğinde gerçekleştirilen toplantıya ATİD Yönetim Kurulu Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yılmaz ve Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır.

 

 

13.01.2023

TGA seçimleri sonrası yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski dönem yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği Devir Teslim Töreni Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy başkanlığında İstanbul'da gerçekleşti. ATİD Başkanımız önceki dönem TGA Yönetim Kurulu Üyesi İç Anadolu bölgesi temsilcisi Birol Akman ve ATİD Başkan Yardımcımız yeni dönem TGA Yönetim Kurulu Üyesi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

12.01.2023

ATİD Kavaklıdere-Çankaya Bölgesi otel temsilcileri toplantısı Ankara Plaza Hotel Genel Müdürü Yavuz Kitiş ev sahipliğinde yapılmıştır. Bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

09.01.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni (2023) Toplantısı değerli jüri üyelerimizin katılımıyla Aldino Hotel'de yapılmıştır. Toplantıda bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan ödül gecesi ile ilgili organizasyon hazırlıkları ve ödül kategorileri değerlendirilmiştir.

 

 

09.01.2023

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin başkanlığında gerçekleşen Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

06.01.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan ve Genel Koordinatör Garip Uysal katılımıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Sayın Timuçin Güler makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

04.01.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Bilkent Otel Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyemiz Arda Yurtsever ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda 2023 yılında yapılması planlanan projeler ve çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

 

30.12.2022

Radyovizyon'da yayınlanan Demirhan Şerefhan'la Söz Sende programına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

28.12.2022

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar Ankara Ticaret Odası'nı ziyaret etmiştir. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran ve Meclis Başkanı Mustafa Deryal'ın açılış konuşmalarını yaptığı ATO Meclis Toplantısına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

28.12.2022

ATİD Başkanı Birol Akman ve TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alpaslan'ı makamında ziyaret etmiştir.

 

 

27.12.2022

ATİD Başkanı Birol Akman ve TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran'ı makamında ziyaret etmiştir.

 

 

26.12.2022

ATİD Başkan Yardımcımız Semih Zazaoğlu, TGA Yönetim Kurulu Üyeliğine İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi olarak seçilmiştir. Zazaoğlu’nu tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

 

24.12.2022

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu olarak Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Dr. Nureddin Nebati makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

22.12.2022

ATO Komite Üyemiz Nar Kız Öğrenci Yurdu sahibi Gülay Kılıç'ın davetiyle Nardugan günü aşure yemeğine katıldık. Bizi çok güzel ağırladığı için kendisine teşekkür ederiz.

 

 

20.12.2022

Derneğimiz Üyesi Özdemir Palas Hotel sahibi Ömer Özdemir ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Esengil ve Genel Koordinatör Garip Uysal katılmıştır.

 

 

20.12.2022

ATİD Kızılay Bölgesi otel temsilcileri toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Bölge Komisyon Başkanı Semih Kadir Yıldırım ev sahipliğinde Etap Mola Hotel'de yapılmıştır.

 

 

20.12.2022

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Esengil katılımıyla, Derneğimiz Üyesi Holiday Inn Çukurambar Hotel Genel Müdürü Emre Ersoy ziyaret edilmiştir.

 

 

17.12.2022

ATİD Maltepe Bölgesi otel temsilcileri toplantısı Bölge Komisyon Başkanı Murat Kodaman organizasyonuyla Maltepe 2000 Hotel'de yapılmıştır. Sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilerek ortak çalışmalar görüşülmüştür.

 

 

14.12.2022

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 12.Kalkınma Planı Özel İhtisas komisyonu ve çalışma grubu toplantısına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

13.12.2022

ATİD Bölge Komisyon Başkanlarımızla TGA Seçimleri öncesinde toplantı yapılmıştır. New Park Hotel Genel Müdürü Gökhan Esengil'e ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

08.12.2022

Antalya'da Anfaş Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı'na ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz katılmıştır

 

 

06.12.2022

Çankaya Kaymakamı Sayın Murat DURU makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz, Semih Kadir Yıldırım, Nurettin Türk ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal katılmıştır.

 

 

06.12.2022

ATİD Başkan Yardımcımız Semih Zazaoğlu Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı TGA İç Anadolu Bölge Temsilciliğine adaylığı için başvuru dosyasını Kültür ve Turizm Bakanlığı'na teslim etmiştir. Kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

 

03.12.2022

ATO seçimlerinden sonra bizleri bu yolda yanlız bırakmayan ve her zamanda yanımızda olan Ulus bölgesi otelleri ve öğrenci yurtları dostlarımızın katılımıyla, Mangal Keyfi Necd-Et restoranda teşekkür yemeği düzenlenmiştir.

 

 

03.12.2022

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy başkanlığında yapılan, TGA Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

02.12.2022

ATİD Başkanımız Birol Akman, TÜROFED 7. Olağan Genel Kurulunda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bey ile birlikte

 

 

30.11.2022

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy, TÜROFED Başkanımız Sayın Sururi Çorabatır'ın konuşmalarıyla başlayan Olağan Genel Kurul Toplantısı JW Marriott Ankara Hotel'de gerçekleşmiştir.

 

 

28.11.2022

Başkent Otel sahibi Murat Taşkıran ve Genel Müdürü Uğur Acarbaş ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

24.11.2022

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aydoğan katılmıştır. Ankara ve Ankara'nın tanıtımı ile ilgili değerlendirme yapılmıştır.

 

 

22.11.2022

ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan katılımıyla, Grand Seray Hotel sahibi Bilgin Balcı ziyaret edilmiştir.

 

 

22.11.2022

ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan katılımıyla, Taç Mahal Hotel Genel Müdürü Veli Gürbüzer ziyaret edilmiştir.

 

 

17.11.2022

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi Başkanı Dursun Yılmaz ve Komite Üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştur.

 

 

17.11.2022

ATİD olarak Ankara Ticaret Odası Komite Üyeleri ile Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Genel Koordinatörü Necip Boz ziyaret edilmiştir.

 

 

17.11.2022

ATİD olarak Ankara Ticaret Odası Komitesine seçilen ATİD Başkanı Birol Akman ve Komite Üyeleri ile ilk toplantı ATO'da gerçekleştirildi.

 

 

27.10.2022

ATİD olarak Kavaklıdere Bölgesinde bulunan otel temsilcileriyle istişare toplantısı, ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Kavaklıdere Bölgesi Komisyon Başkanı Aldino Hotel Genel Müdürü Muharrem Eren ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

20.10.2022

ATİD olarak Ulus Bölgesinde bulunan otel temsilcileriyle istişare toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Yeni Bahar Hotel sahibi Dursun Yılmaz ev sahipliğinde yapılmıştır. Bölgenin sorunları, çözüm önerileri ve yapılması planlanan çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

 

07.10.2022

Ankara Barosu Turizm Hukuku Kurulu Başkanı Av.Tuğçe Sayın, Başkan Yardımcıları Av.Yasemin Tekeli Ayrancı ve Av. Gözde Kaya ile Derneğimizde gerçekleştirdiğimiz toplantıda çalışmalar değerlendirildi. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

29.09.2022

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edildi. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi seçimleriyle ilgili istişarede bulunuldu.

 

 

28.09.2022

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası Turizm Kongresi ITTD 2022 panelinde ATİD Başkanı Birol Akman konuşmacı olarak konuk olmuştur. Açılış programına ATİD Genel Sekreteri Semih Zazaoğlu da katılmıştır.

 

 

23.09.2022

TÜRSAB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Otelcilik sektöründe çalışma hayatı konulu konferansa ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Aldino Hotel Genel Müdürü Muharrem Eren konuk olarak katılarak öğrencilerle bir araya gelmiştir.

 

 

22.09.2022

TÜRSAB Anadolu Otelcilik Meslek Lisesi yeni öğretim yılı oryantasyon toplantısına ATİD Maltepe Bölgesi Komisyon Başkanı Güvenay Business Hotel Genel Müdürü Murat Kodaman katılmıştır.

 

 

14.09.2022

ATİD Yönetim Kurulu Toplantısı Derneğimizde yapılmıştır. Turizm ile ilgili gelişmeler ve çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

 

09.09.2022

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Özgül Özkan Yavuz katılımıyla yapılan Başkent Kültür Yolu Festivali Toplantısı'na ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Turalp Sivri ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır.

 

 

 

 

26.08.2022

Atılım Üniversitesi ve TUADER Başkanı Prof.Dr.Muharrem Tuna’nın düzenlediği İnanç Turizim Kongresinin Açılış kokteyline ATİD Başkan Yardımcımız Oğuzhan Altınel ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal katılmıştır.

 

 

18.08.2022

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Özgül Özkan Yavuz katılımıyla, Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran başkanlığında yapılan Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı'na Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman ve sektör temsilcileri katılmıştır. Başkent Kültür Yolu Festivali, Sağlık turizmi ve Ankara'nın tanıtım çalışmaları değerlendirilmiştir.

 

 

12.08.2022

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy başkanlığında yapılan, TGA Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı İstanbul'da düzenlenmiştir. TGA Yönetim Kurulu Üyesi ATİD Başkanı Birol Akman toplantıya katılmıştır.

 

 

28.07.2022

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı TGA Ülke Pazarlama Direktörü A. Burç Tutanç ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Onur Gözet katılımıyla, ATİD Yönetim Kuruluna TGA ve Ankara ile ilgili tanıtım çalışmalarının sunumu yapılmıştır.

 

 

07.07.2022

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla yapılan bayramlaşma yemeği organizasyonu Gölbaşı'nda gerçekleştirildi.

 

 

05.07.2022

Derneğimiz Üyesi Enerji Otel Genel Müdürü Derya Bozkurt ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil tarafından üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

05.07.2022

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve otel işletmeciliği bölümü öğrencilerinin Mezuniyet Töreni'ne ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır. Değerli hocalarımız Meltem Demir ve Itır Boso hocamıza davetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

01.07.2022

Ankara HiltonSA Hotel Genel Müdürü Camal Hoşgül ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Turalp Sivri katılmıştır.

 

 

29.06.2022

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni değerlendirme Toplantısı Jüri Üyelerinin katılımıyla Hotel2000'de yapıldı.

 

 

27.06.2022

Derneğimiz Üyesi Lion City Hotel Kızılay Genel Müdürü Bülent İnce ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

25.06.2022

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Mesleki Tanıtım ve Yönlendirme Toplantısı'na Komisyon Üyesi olarak ATİD Başkan Yardımcısı Oğuzhan Altınel ve sektör temsilcileri katılmıştır.

 

 

24.06.2022

Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar beyi Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Ali Ayvazoğlu ve ATİD Başkanımız Birol Akman ziyaret etmiştir.

 

 

24.06.2022

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran başkanlığında yapılan Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı HiltonSA Hotel'de yapılmıştır. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman, turizm paydaşları STK temsilcileri katılmıştır.

 

 

23.06.2022

Ankara Barosu Turizm Hukuku Kurulu tarafından Av.Gözde Kaya moderatörlüğünde yapılan Turizm İşletme Belgeleri ve Hukuki sorunlar konulu etkinlikte Konuşmacı olarak ATİD Başkanı Birol Akman ve TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna'ya katılımları dolayısıyla plaket takdim edilmiştir.

 

 

20.06.2022

ATİD Yönetim Kurulu Başkanı Birol Akman, 22 Haziran Çarşamba günü saat 13:30’da Ankara Barosu Eğitim Merkezi’nde (ABEM) Ankara Barosu Turizm Hukuk Kurulu tarafından düzenlenen “Turizm İşletme Belgeleri ve Turizm İşletmeleri Hukuki Sorunları” konulu konferansa konuşmacı olarak katılacaktır. TUADER Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Muharrem Tuna’nın da katılım göstereceği etkinlik, Ankara Barosu Turizm Hukuku Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Gözde Kaya’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

 

 

20.06.2022

Derneğimiz Üyesi The Life Hotel Genel Müdürü Bülent Aydın ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Ö.Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

18.06.2022

Derneğimiz Üyesi Grand Duayen Hotel sahibi Burhan Özdemir ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Ö.Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

17.06.2022

ATİD 16. dönem Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sn. Birol Akman başkanlığında Derneğimizde yapılmıştır. Turizm projeleri ve yapılması planlanan etkinlikler ile ilgili konular değerlendirilmiştir.

 

 

15.06.2022

Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi Müdürü Hande Esin Babacan ve Müze Uzmanı Büşra Taştaban Derneğimizi ziyaret etmiştir. ATİD Yönetim Kurulu olarak nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

09.06.2022

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tamer Kıran ve Birleşik Krallık İhracattan Sorumlu Bakan Yardımcısı Mike Freer ile çalışma yemeği düzenlenmiştir. Turizm sektör temsilcisi olarak ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır. Görüşmede turizm sektörüyle ilgili son gelişmeleri ve İlgiltere ile olan turizm ilişkilerini aktarmıştır.

 

 

07.06.2022

ATİD Maltepe Bölgesi otel temsilcileri toplantısı Bölge Komisyon Başkanı Murat Kodaman organizasyonuyla İlci Residence Hotel Genel Müdürü Fatih Bahça ev sahipliğinde yapılmıştır. Sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilerek ortak çalışmalar görüşülmüştür.

 

 

07.06.2022

Derneğimiz Üyesi HM Commerce Hotel Genel Müdürü ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Balyemez ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Genel Koordinatör Garip Uysal tarafından üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

26.05.2022

Ödül töreninin ardından konuklar DJ performansıyla keyifli dakikalar yaşadı. Gece, Eren Tataroğlu ve orkestrasının muhteşem sahnesiyle son buldu.

 

 

26.05.2022

Törene katkıda bulunan kişi ve kuruluşlara desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

 

 

26.05.2022

Akademisyen ve turizm profesyonellerinden oluşan jüriye, özenli çalışmaları ve değerli katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

 

26.05.2022

ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni’nde “Jüri Onur Ödülleri” de sahiplerini buldu.

 

 

 

 

26.05.2022

2021-2022 sezonunda başarısını kanıtlamış isimler, jürinin detaylı değerlendirmeleri sonucu ödüllerine kavuştu.

 

 

26.05.2022

Açılış konuşmalarının ardından Ankara Kulübü Derneği Seymenleri’nin dans gösterisi ile hareketlenen gece, ödül töreni ile devam etti.

 

 

26.05.2022

ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni’nde gecenin açılış konuşmalarını ATİD Yönetim Kurulu Başkanı Birol Akman, Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER) Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ile Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan gerçekleştirdi.

 

 

26.05.2022

Ankara HiltonSA'da bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni'ne ilgi yoğun oldu.

 

 

26.05.2022

“Turizm Başkenti Ankara” hedefiyle düzenlediğimiz törende siyaset, turizm ve iş dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

 

 

25.05.2022

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Sayın Okan İbiş ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna ve ATİD Başkan Yardımcısı Oğuzhan Altınel katılmıştır. Turizmin En'leri Ödül Töreni ve otel personelleri için eğitim programları hakkında görüşme yapılmıştır.

 

 

25.05.2022

Türk Mutfağı Haftası açılış programı Başkent Millet Bahçesi'de yapılmıştır. Ankara'nın yöresel yemekleri ve ürünlerinin tanıtıldığı etkinliğe ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılmıştır.

 

 

24.05.2022

Ankara Milletvekilimiz Sayın Lütfiye Selva Çam ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna katılmıştır. Turizmin En'leri Ödül Töreni ve projelerimiz hakkında bilgi verilmiştir.

 

 

24.05.2022

Ankara Milletvekilimiz Sayın İbrahim Halil Oral ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna katılmıştır. Turizmin En'leri Ödül Töreni ve projelerimiz hakkında bilgi verilmiştir.

 

 

24.05.2022

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni organizasyonu ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği Jüri Heyeti son toplantısı Altınel Hotel'de yapılmıştır.

 

 

24.05.2022

Ankara Milletvekilimiz Sayın Nevzat Ceylan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna katılmıştır. Turizmin En'leri Ödül Töreni ve projelerimiz hakkında bilgi verilmiştir.

 

 

24.05.2022

Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Altınel katılmıştır. ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ve projeler hakkında değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

24.05.2022

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Başkan Yardımcısı Oğuzhan Altınel, TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna, TÜRKODER Başkanı Ertan Ustaoğlu katılmıştır. ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ve turizm projeleriyle ilgili çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

 

13.05.2022

Derneğimiz Üyesi Büyükhanlı Park Hotel Genel Müdürü Aysun Demir ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

11.05.2022

Derneğimiz üyesi Double Bond Hotel sahibi Batuhan Gençay ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Çavdar tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

10.05.2022

Derneğimiz üyesi Golaz Suit Hotel Genel Müdürü Osman Erdoğan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve ATİD Maltepe Bölgesi Komisyon Başkanı Murat Kodaman tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

10.05.2022

Derneğimiz üyesi Limak Ambassadore Hotel Genel Müdürü Kaan Çorbacı ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Çavdar ve Muharrem Eren tarafından Üyelik Plaketi verilmiştir

 

 

30.04.2022

Derneğimiz Üyesi Demonti Hotel sahibi ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Alper Önel ziyaret edilmiştir. Başkan Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Çavdar tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

30.04.2022

Derneğimiz Üyesi Vivaldi Park Hotel Genel Müdürü Bilgi Ulu ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

30.04.2022

Derneğimiz Üyesi Bilkent Otel Genel Müdürü ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Arda Yurtsever ziyaret edilmiştir. Başkan Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

29.04.2022

Derneğimiz Üyesi Grand Ankara Hotel Genel Müdürü Birol Doğan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ve Genel Koordinatör Garip Uysal tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

29.04.2022

Derneğimiz Üyesi Ankara Hiltonsa Hotel Genel Müdürü Cemal Hoşgül ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik Plaketi verilmiştir.

 

 

29.04.2022

Derneğimiz Üyesi Cassiel Hotel sahibi Uğuray Akın ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

29.04.2022

Derneğimiz Üyesi SC Inn Hotel Genel Müdürü Bülent Tezsürer ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

28.04.2022

Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın K.Gülsün Bor Güner katılımıyla, Engelliler ve aileleri için iftar yemeği verilmiştir. ATİD olarak üyemiz olan otel yöneticilerinin katkılarıyla düzenlenen iftar yemeği Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinde yapılmıştır.

 

 

27.04.2022

ATİD olarak, üyemiz olan Otel yöneticilerinin katkılarıyla yapılan iftar yemeğine Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Sayın K.Gülsün Bor Güner katılmıştır. Çankaya Belediyesi Cebeci çadırında 2.800 kişilik iftar yemeği dağıtılmıştır. Katkı sağlayan ve organizasyonda emeği olan herkese teşekkür ederiz.

 

 

27.04.2022

Derneğimiz Üyesi Aymini Hotel sahibi Ceyhan Şahingöz ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

27.04.2022

Derneğimiz Üyesi Lion City Hotel Ankara Genel Müdürü Bülent İnce ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

27.04.2022

Derneğimiz Üyesi Güleryüz Hotel sahibi Atınç Kurtuluş ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cenk Aydoğan ve Dursun Yılmaz tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

27.04.2022

TOBB -Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen Enerji Verimliliği Vizyonu, Stratejisi ve Eylem Planı hazırlık çalışmaları cevrimiçi açılış toplantısına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Balyemez katılmıştır.

 

 

26.04.2022

Derneğimiz üyesi First Apart Hotel Genel Müdürü Osman Biçim ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Türk ve Genel Koordinatör Garip Uysal tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

26.04.2022

Derneğimiz Üyesi Akyüz Hotel sahibi Süleyman Akyüz ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

26.04.2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası işbirliğiyle yapılan Ankara Yeşil Şehir Eylem Planı projesi çevrimiçi 2. Paydaş Çalıştayına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Balyemez katılmıştır.

 

 

26.04.2022

Derneğimiz üyesi Mina1 Hotel sahibi Hasan Hüseyin Işık ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

25.04.2022

Derneğimiz üyesi Doğa Residence Hotel Genel Müdürü Volkan Merdan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

25.04.2022

Derneğimiz üyesi Raymar Hotel Genel Müdürü Tuncer Güven ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

22.04.2022

Derneğimiz Üyesi Ankatra Hotel sahibi Serkan Demirtaş ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dursun Yılmaz tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

22.04.2022

Derneğimiz Üyesi Ergen Hotel sahibi Ergün Yıldırım ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çavdar tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com