22.03.2024

Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Alperen Kaçar beyi ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Türk ve Genel Koordinatör Garip Uysal makamında ziyaret etmiştir.

 

 

14.03.2024

Ankara Kent Konseyi Başkanı Sn.Halil İbrahim Yılmaz ev sahipliğinde düzenlenen Sivil Toplum Buluşmaları İftar Yemeği programında Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Mansur Yavaş turizm sektör temsilcileri bir araya gelmiştir.

 

 

14.03.2024

Ankara Ticaret Odası ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Komite Toplantısı ATO'da yapılmıştır.

 

 

14.03.2024

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Çankaya Belediye Başkan Adayı Durhan Kalkan, ATİD Başkanı Birol Akman, Yerel Yönetimler ve turizm sektör temsilcilerinin katıldığı Yerel Yönetimler ve Turizm Toplantısı Holiday Inn Çukurambar Hotel'de düzenlenmiştir. Toplantıda Ankara ile ilgili projeler, turizmin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

13.03.2024

ATİD Başkanı Birol Akman, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Levent Kırcan, Genel Müdür Yardımcısı Vekili Elçin Şimşek Öncü ile otellerde döviz alımıyla ilgili yapılan toplantıya katılmıştır.

 

 

09.03.2024

ATİD olarak, TUADER ile düzenlenen ATİD Turizmin Enleri 2024 Ödül Töreni Jüri Değerlendirme Toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz CP Ankara Hotel Genel Müdürü Turalp Sivri ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda ödül töreni hazırlıkları ve kategoriler değerlendirilmiştir.

 

 

08.03.2024

ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu katılımıyla, Yönetim Kurulu Üyemiz Bölge Komisyon Başkanı Muharrem Eren'in organizasyonuyla Turizmci Kadın Üyelerimizin "08 Mart Dünya Kadınlar Günü" Aldino Hotel ev sahipliğinde kutlanmıştır.

 

 

08.03.2024

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu TUGİK Başkanı Sayın Erkan Güral başkanlığında düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı'na TUGİK Yüksek İstişare Konseyi Üyesi ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

01.03.2024

ATİD Yenimahalle Bölgesi Otel Yöneticileri Toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz CP Ankara Hotel Genel Müdürü Turalp Sivri ev sahipiğinde yapılmıştır. Toplantıda Ankara tanıtımı, fuar hazırlıkları, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

01.03.2024

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Türkiye Turizm Meclisi seçimi, Meclis Sorumlusu TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Ülken ve Ali Çandır başkanlığında video konferans aracılığıyla gerçekleşti. TOBB Turizm Meclis Başkanı TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı seçilmiştir. 60 farklı meclisin bulunduğu bu toplantıda, TÜROFED Saymanı ATİD Başkanı Birol Akman Turizm Meclis Üyesi olarak görev almıştır.

 

 

01.03.2024

Ankara Ticaret Odası Meclis Toplantısı'nda ATİD Başkanı Birol Akman Ankara tanıtımı, UNESCO Dünya Mirası listesine giren Gordion Antik Kenti ve ITB Berlin Fuarı hazırlıkları ile ilgili sunum yapmıştır.

 

 

29..02.2024

Ankara Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Kır-Kent Buluşmaları" Çalıştayına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren ve Üyemiz Ufuk Öz katılmıştır. Toplantıda Ankara'nın kırsalı ile merkezi arasında bağların güçlendirilmesi, turizm potansiyeli, tanıtım ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması ile ilgili konular değerlendirilmiştir.

 

 

29.02.2024

ATİD Maltepe Bölgesi Otel Yöneticileri toplantısı Kahya Hotel Genel Müdürü Abidin Akpınar ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda Ankara tanıtımı, fuar hazırlıkları, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

28.02.2024

ATİD Ulus Bölgesi Otel Yöneticileri Toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Bölge Komisyon Başkanı Dursun Yılmaz ev sahipliğinde Yeni Bahar Hotel'de yapılmıştır. Toplantıda Ulus projesi, fuar çalışmaları, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

28.02.2024

Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi POTA Genel Koordinatörü Sayın Kadim Koç katılımıyla UNESCO Dünya Mirası listesine giren Gordion Antik Kenti ve Ankara tanıtımı ile ilgili toplantı Ankara Ticaret Odası'nda yapılmıştır. Toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman, ATİD Yönetim Kurulu Üyeleri, ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Komite Üyeleri ve sektör temsilcileri katılmıştır.

 

 

27.02.2024

ATİD Kızılay Bölgesi Otel Yöneticileri Toplantısı Shelter Inn Ankara Hotel Genel Müdürü Caner Güntay ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda Ankara tanıtımı, fuar çalışmaları, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

24.02.2024

Ankara Vali Yardımcısı Sayın İzzettin Sevgili Başkanlığında JW Marriott Ankara Hotel'de yapılan Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı'na Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman ve sektör temsilcileri katılmıştır.

 

 

23.02.2024

ATİD Başkanı ATO Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Özel İhtisas Komisyonu Başkanı Birol Akman, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komite Üyeleri ve ATO 60. Restoran, lokanta, kafe hizmetleri Komite Üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda Ankara'nın tanıtım çalışmaları değerlendirilmiştir.

 

 

22.02.2024

ATİD olarak yer aldığımız Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde ATİD Başkanı Birol Akman Yönetim Kurulu Üyelerimiz Semih Demirci, Murat Kodaman, ATİD Yenimahalle Komisyon Başkanı İbrahim Göğem ile birlikte standları ziyaret ederek Üyelerimiz ve öğrenciler ile bir araya gelmiştir.

 

 

22.02.2024

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından Geleneksel olarak düzenlenen "Kariyer Günü" etkinliğinin Açılış Programına ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

Etkinliğin açılış programı kapsamında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu, AHBV Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Naci Bostancı, ATO Başkanı Gürsel Baran, AHBV Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İrfan Yazıcıoğlu konuşma yapmıştır.

 

 

21.02.2024

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Uysallı ve Doç.Dr. Ömer Çağlar Yılmaz, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi tarafından düzenlenen Ulusal ve Uluslararası fuarlarda Ankara ve ATO üyelerinin temsil imkanlarının değerlendirildiği istişare toplantısına katıldı. Toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyeleri Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Komite Üyeleri Ömer Özkan Özdemir ve Gülay Kılıç katıldı.

 

 

20.02.2024

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla Derneğimizde Şubat ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı yapılmıştır.

 

 

16.02.2024

ATİD olarak Derneğimiz Üyesi JW Marriott Ankara Hotel Genel Müdürü Dr. Hakan Arslan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Turalp Sivri ve Semih Demirci ziyarete katılmıştır.

 

 

14.02.2024

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı eski Ulaştırma Bakanı Trabzon Milletvekili Sayın Adil Karaismailoğlu ziyaret edilmiştir. ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal'ın katıldığı ziyarette Turizm Meslek yasası, Tureb ve Tursab yasaları hakkında görüş ve öneriler iletilmiştir.

 

 

08.02.2024

ATİD Yönetim Kurulu Emitt Fuarı'nda Ankara Rehberler Odası ANRO Yönetim Kurulu ile bir araya gelmiştir.

 

 

08.02.2024

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz, Turalp Sivri ve Gökhan Esengil, TGA standını ziyaret etmişlerdir. Bu ziyaretimizi Ankara için önemli bir simge olan Gordion görüntüsünün önünde ölümsüzleştirdik.

 

 

08.02.2024

Emitt Turizm Fuarı'nda Acentalar ile bir araya gelerek Ankara turizmi ile ilgili toplantı yapılmıştır.

 

 

08.02.2024

TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu Emitt Turizm Fuarı'nda KATİD Başkanı Murat Toktaş'ı Samsun standında ziyaret etmiştir.

 

 

08.02.2024

ATİD Yönetim Kurulu olarak, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 27.si düzenlenen Emitt Fuarı'nda Ankara'nın tanıtımı için Derneğimizin Üyeleri ile birlikte stand ziyaretleri yapılmıştır.

 

 

07.02.2024

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman ve Derneğimiz Üyeleri Emitt Fuarı'nda Ankara standında bir araya gelmiştir.

 

 

07.02.2024

TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdi Dölek'i Emitt Fuarı'da ziyaret etmiştir.

 

 

07.02.2024

ATİD Başkanı Birol Akman, Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Emitt Fuarı'nda TÜROFED standını ziyaret etmiştir.

 

 

06.02.2024

ATİD Başkanı Birol Akman, Pullman İstanbul Hotel’de gerçekleşen TÜROFED 7.Dönem 13. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılmıştır.

 

 

02.02.2024

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni hazırlık toplantısı Değerli Jüri Üyelerimizin katılımıyla, TÜRKODER Başkanı Sn Ertan Ustaoğlu'nun ev sahipliğinde Elit Palas Hotel'de gerçekleştirilmiştir.

 

 

02.02.2024

ATİD Başkanı Birol Akman, Ankara Vali Yardımcıları ile Grand Dora Hotel sahibi İhsan Erman'ın ev sahipliğinde düzenlenen yemek organizasyonuna katılmıştır.

 

 

25.01.2024

ATİD Yenimahalle Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Hilton Garden Inn Ankara Hotel Genel Müdürü Sn.Levent Özaygen ev sahipliğinde yapılmıştır. Emitt fuarı, okul sektör işbirliği, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

24.01.2024

ATİD Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Güleryüz Hotel sahibi Sn Atınç Kurtuluş ev sahipliğinde yemekli olarak yapılmıştır. Emitt fuarı, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

20.01.2024

ATİD 5 yıldızlı Otel Yöneticileri Toplantısı The Green Park Hotel Genel Müdürü Nurettin Mutlugün ev sahipliğinde yapılmıştır. Ankara'nın tanıtım çalışmaları, fuarlar, sektörün güncel sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

19.01.2024

Ankara Vali Yardımcısı Sayın İzzettin Sevgili ile TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu bir araya gelerek Emitt Turizm Fuarı ve Ulus bölgesi ile ilgili değerlendirme yapmıştır.

 

 

19.01.2024

ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz Antalya'da düzenlenen Gastronomi Fuarı'na katılmıştır.

 

 

18.01.2024

ATİD Maltepe Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Grand Hamit Hotel Genel Müdürü Osman Çay ev sahipliğinde yapılmıştır. Fuarlar, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

18.01.2024

Derneğimiz Üyesi Bukaviyye Hotel sahibi Rıza Koç ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Kadir Yıldırım, Genel Koordinatör Garip Uysal ve Üyemiz Best Western Plus Center Hotel Genel Müdürü Neslihan Kırmızılaroğlu ziyarete katılmıştır.

 

 

17.01.2024

ATİD Kavaklıdere-Çankaya Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Büyükhanlı Park Hotel Genel Müdürü Canan Sayar ev sahipliğinde yapılmıştır. Fuarlar, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

16.01.2024

ATİD Kızılay Bölgesi Otel Yöneticileri Toplantısı Best Western Plus Center Hotel Genel Müdürü Neslihan Kırmızılaroğlu ev sahipliğinde yapılmıştır. Fuarlar, etkinlikler, bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir

 

16.01.2024

Derneğimiz Üyesi Armada Grannos Thermal Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Hasan Yaşar ve Genel Müdürü Fatih Yılmaz ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

16.01.2024

Derneğimiz Üyesi Santral Otel sahibi İlhan Kaya ve Arslan Kaya ziyaret edilmiştir. TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu ve ATO Meclis Üyesi ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aydoğan ziyarete katılmıştır.

 

 

13.01.2024

Derneğimiz Üyesi Rox Hotel sahibi Suat Bora ve Genel Müdürü Levent Tektaş ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

11.01.2024

Ankara Ticaret Odası ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Ocak ayı toplantısı yapılmıştır.

 

 

06.01.2024

Derneğimiz Üyesi Monec Hotel Genel Müdürü Dilek Özel ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ziyarete katılmıştır.

 

 

05.01.2024

Derneğimiz Üyesi Hilton Garden Inn Dikmen Hotel Genel Müdürü Erkan Altıoğlu ve Satış Pazarlama Müdürü Nursel Arslan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kodaman ziyarete katılmıştır.

 

 

05.01.2024

Derneğimiz Üyesi CK Farabi Hotel Genel Müdürü Recep Gözkonan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kodaman ziyarete katılmıştır.

 

 

04.01.2024

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED yılın ilk toplantısı olan 7.Dönem 12.Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı'nı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erkan Yağcı'nın başkanlığında Google Meet ortamında gerçekleştirmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman toplantıya katılmıştır.

 

 

04.01.2024

Derneğimiz Üyesi Grand Silay Hotel Genel Müdürü Kuntay Kartal ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk ziyarete katılmıştır.

 

 

04.01.2024

Derneğimiz Üyesi Shelter Inn Hotel Genel Müdürü Caner Güntay ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk ziyarete katılmıştır.

 

 

04.12.2024

Ankara Ticaret Odası ATO Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Komisyonu olarak, ATO Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

04.12.2024

Ankara Ticaret Odası ATO Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Komisyonu toplantısı ATO'da yapılmıştır.

 

 

04.12.2024

Derneğimiz Üyesi Divan Ankara Hotel Genel Müdürü Boğaçhan Çakın ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren ziyarete katılmıştır.

 

 

30.12.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Komisyonu olarak, ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

28.12.2023

ATİD Yönetim Kurulu olarak, Üyemiz The Wings Hotels Neva Palas Genel Müdürü Sn. Çelebi Aslan ziyaret edilmiştir.

 

 

27.12.2023

ATİD Kavaklıdere-Çankaya Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Vivaldi Park Hotel Genel Müdürü Sn. Bilgi Ulu'nun ev sahipliğinde yemekli olarak yapılmıştır. Toplantıda fuar çalışmaları, teşvikler, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

25.12.2023

ATİD Kızılay Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Özdemir Palas Otel sahibi Sn. Ömer Özdemir ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda fuar çalışmaları, teşvikler, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

23.12.2023

ATİD Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Taç Otel sahibi Sn. Oğuz Türkselçi ev sahipliğinde Taç Kebabistan Restoran'da düzenlenmiştir. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sn. Ali Ayvazoğlu, Altındağ İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı, ATİD Başkanımız Birol Akman ve üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen yemekli toplantıda Ankara turizmi, fuar çalışmaları, Ulus bölgesinin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

21.12.2023

Derneğimiz Üyesi Büyükhanlı Park Hotel Genel Müdürü Canan Sayar ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren ziyarete katılmıştır.

 

 

20.12.2023

Derneğimiz Üyesi Kahya Otel Genel Müdürü Abidin Akpınar ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Kadir Yıldırım ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

19.12.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Otel Yöneticileri Aralık ayı toplantısı Ostim Park Business Hotel sahibi Sn Mehmet Han Çopur beyin ev sahipliğinde yapılmıştır. Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı İbrahim Göğem organizasyonuyla düzenlenen toplantısında bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

18.12.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz New Park Hotel Genel Müdürü Gökhan Esengil Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin düzenlemiş olduğu seminerde öğrencilerle bir araya gelerek turizmle ilgili sunum yapmıştır.

 

 

16.12.2023

ATİD Turizmin Enleri Ödül Töreni 2024 hazırlık toplantısı Jüri Üyelerimizin katılımıyla Hotel2000 Kavaklıdere'de yapılmıştır.

 

 

15.12.2023

ATİD 5 Yıldızlı otel yöneticileri toplantısı Holiday Inn Çukurambar Hotel Genel Müdürü Emre Ersoy ev sahipliğinde yapılmıştır. ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Komisyon Başkanı Gökhan Esengil'in organizasyonuyla yapılan toplantıda Ankara'nın tanıtımı için öneriler, fuar çalışmaları ve kalifiye personel yetiştirilmesi ile ilgili konular değerlendirilmiştir.

 

 

14.12.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Güvenay Business Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır. Yeni dönemde yapılması planlanan projeler ve çalışmalar değerlendirilmiştir.

 

 

13.12.2023

ATİD Maltepe Bölgesi Otel yöneticileri toplantısı Esila Hotel Genel Müdürü Taner Çelebi'nin ev sahipliğinde yapılmıştır. Maltepe Bölgesi Komisyon Başkanı Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kodaman organizasyonuyla yapılan toplantıda fuarlar, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

12.12.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz New Park Hotel Genel Müdürü Gökhan Esengil Ankara Mesleki ve Teknik

 

11.12.2023

Turizm Medya Grubu Başkanı Sn. Volkan Ataman, ATİD Başkanımız Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil'i Otel2000'de ziyaret etmiştir. Kıbrıs Elexus Hotel'de 05-06 Ocak 2024 tarihinde yapılacak olan Ace of Mice Fuarı ve 09-12 Ekim 2024 tarihinde yapılacak olan ITF İstanbul Turizm Fuarı ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuşlardır.

 

 

11.12.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Güvenay Business Hotel Genel Müdürü Murat Kodaman 12. Bilkent Turizm Forumuna katılmıştır.

 

 

06.12.2023

ATİD Başkanı Birol Akman başkanlığında düzenlenen, ATİD Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Derneğimize katkı sağlayan sponsorlarımızın katılım sağladığı yemekli istişare toplantısı Hotel2000 Kavaklıdere'de yapılmıştır. ATİD olarak, toplantımıza katılım sağlayan ve bizleri destekleyen sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

30.11.2023

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği TTYD tarafından Raffles Hotel İstanbul'da düzenlenen TIF Tourism Investment Forum organizasyonuna ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

29.11.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gökhan Esengil ve Muharrem Eren Barcelona'da düzenlenen IBTM World Uluslararası Turizm Fuarı'nda yer alan Ankara Ticaret Odası standında ATO Uluslararası İlişkiler ve Fuar Sorumlusu İrem Akandır'ı ziyaret etmiştir.

 

29.11.2023

AKTOB tarafından Antalya'da düzenlenen Uluslararası 13. Resort Turizm Kongresi'ne ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

28.11.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran'ı makamında ziyaret ederek, 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak ileri tarihlerde yapılacak fuarlar ile ilgili çalışmalarımızı ilettik.

 

 

24.11.2023

Türkiye Otelciler Federasyonu 7.dönem 11.TÜROFED Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Concorde De Luxe Resort Lara Hotel'de gerçekleştirilmiştir.

TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erkan Yağcı'nın başkanlığında yapılan toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

23.11.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Yardımcısı Sayın Nadir Alpaslan ve Bakanlık yetkilileri ile düzenlenen Meslek yasası ve Turizmde eğitimin geleceği hakkında yapılan ziyarete ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır.

 

 

21.11.2023

ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ev sahipliğinde, ATİD Başkanı Birol Akman, KATİD Başkanı Murat Toktaş, ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Semih Demirci ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal New Park Hotel'de bir araya geldiler.

 

 

21.11.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal Travel Expo Ankara Fuarı'nda ANTOD standını ziyaret etmiştir.

 

 

21.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda ANTOD Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Devrim Atalay standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

21.11.2023

Travel Expo Fuarı'nda Üniversite Ögrencileri ATO Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz'ı ve ATİD standımızı ziyaret ettiler.

 

 

20.11.2023

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB Orta Anadolu BTK Başkanı Engin Şahin standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

20.11.2023

İran Otelciler Birliği Başkanı J. Bazri Warden ATİD standını ziyaret etmiştir.

 

 

20.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda ATİD Başkanı Birol Akman "Ankara Turizminde Girişimcilik Motivasyonu" konulu panelde konuşmacı olarak katılmıştır.

 

 

20.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda CHP Antalya Milletvekili Sayın Sururi Çorabatır standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

20.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda "Turizm Sektörü Perspektifinden Turizm Eğitimi" konulu panelde Doç.Dr. Gülten Yurt Moderatörlüğünde ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Güvenay Business Hotel Genel Müdürü Murat Kodaman, Ankara Hiltonsa Genel Müdürü Cemal Hoşgül, Büyükhanlı Park Hotel Genel Müdürü Canan Sayar konuşmacı olarak katılmıştır.

 

 

19.11.2023

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin ve Ankara Ticaret Odası ATO Başkanımız Gürsel Baran ile Travel Expo Ankara Fuarındayız.

 

 

19.11.2023

Anadolu Özel Yurtlar Derneği Başkanı Ömer Özdemir ve Nar Kız Öğrenci Yurdu sahibi Gülay Kılıç standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

19.11.2023

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin ve Ankara Ticaret Odası ATO Başkanımız Gürsel Baran ile Travel Expo Ankara Fuarındayız.

 

 

19.11.2023

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu ATİD standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

19.11.2023

ATİD olarak katıldığımız Travel Expo Ankara Fuarı'da Üyelerimiz ile birlikte standımızdayız.

 

 

19.11.2023

Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi POTA Genel Koordinatörü Sayın Kadim Koç standımizı ziyaret etmiştir.

 

 

19.11.2023

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

18.11.2023

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Sayın Bekir Ödemiş standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

17.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda yer alan Türk Hava Yolları standını ziyaret edilmiştir.

 

 

17.11.2023

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Meltem Demir ve Öğr. Gör. Nazlı Itır Boso standımızı ziyaret etmiştir.

 

 

17.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı'nda AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Murat Cahid Cıngı ve Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç.Dr. Şükrü Dursun ile Erciyes standında bir araya geldik.

 

 

17.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarında yer alan Türkiye Küçük Oteller Derneği TÜRKODER standı ziyaret edilmiştir.

 

 

17.11.2023

Ankara Valiliğı Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Sayın İzzettin Sevgili, ATO Başkan Yardımcısı Sn.Halil İbrahim Yılmaz ve ATİS Fuarcılık Sn. Bilgin Aygün standımızı ziyaret ettiler.

 

 

17.11.2023

ATİD olarak, Travel Expo Ankara Fuarı'nda Üyelerimiz ile birlikte standımızdayız.

 

 

17.11.2023

Travel Expo Ankara Fuarı Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sn. Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Mehmet Nuri Ersoy, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin, ATO Başkanı Sn. Gürsel Baran, ATİS Fuarcılık Bilgin Aygün'ün açılış konuşmalarıyla başladı.

 

 

16.11.2023

ATO Congresium’da düzenlenen TravelExpo Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile bir araya geldik.

 

 

15.11.2023

ATİD Kavaklıdere-Çankaya bölgesi otel yöneticileri toplantısı Occidental Ankara Hotel Genel Müdürü Ali Güler ev sahipliğinde yapılmıştır. ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Bölge Komisyon Başkanı Muharrem Eren organizasyonuyla yapılan toplantıda Travel Expo Ankara fuarı, Kosgeb destekli yurtdışı fuarlar, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

15.11.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Kasım ayı toplantısı ATO'da yapılmıştır.

 

 

15.11.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Meclis Başkanı Sayın Mustafa Deryal ev sahipliğinde yapılan ATO Komisyon Başkanları yemek organizasyonuna ATO Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Komisyon Başkanı ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

14.11.2023

ATİD Maltepe Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Hotel İçkale Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ev sahipliğinde yapılmıştır. Maltepe Bölgesi Komisyon Başkanı Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Kodaman organizasyonuyla yapılan toplantıda fuarlar, bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilerek bölge online fiyatları güncellenmiştir.

 

 

07.11.2023

ATİD Yönetim Kurulu olarak, Hotel İçkale Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ziyaret edilerek doğum günü kutlanmıştır.

 

 

07.11.2023

Londra'da düzenlenen WTM Londra Turizm Fuarı'nda TÜRSAB Başkanı Sn Firuz Bağlıkaya ile bir araya geldik.

 

 

07.11.2023

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan WTM Uluslararası Londra Turizm Fuarına ATİD olarak katıldık.

 

 

07.11.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile Londra'da düzenlenen World Travel Market WTM Uluslararası Turizm Fuarında bir araya geldik.

 

 

07.11.2023

ATİD olarak Londra'da düzenlenen World Travel Market WTM Uluslararası Turizm Fuarı'nda Ankara standında yerimizi aldık.

 

 

03.11.2023

Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Ahmet Temurci makamında ziyaret edilmiştir. TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu ile Turizm Akademisyenleri Derneği TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna'nın yapmış olduğu ziyarette spor turizmi ile ilgili konular görüşülmüştür.

 

 

03.11.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Kasım ayı Toplantısı Kronos Hotel sahibi Orhan Sarıtaş ev sahipliğinde yapılmıştır. ATİD Yenimahalle Komisyon Başkanı İbrahim Göğem organizasyonuyla düzenlenen toplantıya, ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu, Genel Koordinatörümüz Garip Uysal, Üyelerimiz Yenimahalle otel yöneticileri, Mogan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay, Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi Müdürü Handan Arslan katılım sağlamıştır. Misafirperverliği dolayısıyla Sn.Orhan Sarıtaş'a teşekkür ederiz.

 

 

01.11.2023

TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal, AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Murat Cahid Cıngı’yı makamında ziyaret ederek, turizmle ilgili projeler ve değerlendirmelerde bulunmuşlardır.

 

 

01.11.2023

Ankara Ticaret Odası 29.Dönem 12.Olağan Meclis Toplantısı ve "100.Yıl Özel Resepsiyonu"na ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aydoğan katılmıştır. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da Meclis Üyesi olarak katıldığı toplantıda Cumhuriyetin 100.yılı ve Ankara Ticaret Odası'nın 100.yaşı kutlanmıştır.

 

 

01.11.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Zafer Koleji'nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Balosu'na katılmıştır. Zafer Koleji ve Alba Hotel sahibi Sn. Zeynep Demir, CHP Ankara Milletvekili Sn. Yıldırım Kaya ve TÜROFED Başkan Yardımcısı Sn. Cafer Tayyar Zaimoğlu ile 29 Ekim Cumhuriyet Balosu'nda bir araya gelmiştir.

 

 

01.11.2023

T.C. Ticaret Bakanlığı'nda düzenlenen Türkiye-Almanya Ekonomi ve Ticaret Ortak Komisyonu (ETOK/JETCO) 4.Dönem Toplantısı'na Türkiye Otelciler Federasyonu'nu temsilen TÜROFED Saymanı ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır. Ticaret Bakanı Sayın Ömer Bolat ile Almanya Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Sn. Robert Habeck toplantıya ilişkin protokol imzalanmıştır. Toplantıda Türk-Alman ilişkilerinde turizmin kültür ve sanat ile ilgili katkıları sunulmuştur

 

 

25.10.2023

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, turizm sektörünün yıldızlarını bir araya getirdi.

 

 

25.10.2023

Turizm sektörünün en iyilerini buluşturan ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni gecesi, pasta kesimi ile sona erdi.

 

 

25.10.2023

Gecenin sonunda sahne alan orkestra ile konuklar keyifli bir akşam geçirdi.

 

 

 25.10.2023

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, turizm sektörünün yıldızlarını bir araya getirdi.

 

 

25.10.2023

ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni'nde, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Orkestra Sanatçısı Gökçiçek Cihan, Koro Sanatçısı Emre Uluocak, Melis Sağlam ve Figüran Mehmet Kavil dinletileriyle muhteşem geceye renk kattı.

 

 

25.10.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni'ne destek veren değerli sponsorlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

25.10.2023

ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, turizm profesyonelleri, bürokratlar, siyasiler ve iş dünyasının önemli isimlerini buluşturdu. Gecenin açılış konuşmalarını ATİD Başkanı Birol Akman, TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Nadir Alpaslan gerçekleştirdi.

 

 

Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Nadir Alpaslan gerçekleştirdi.

25.10.2023

Kokteylin ardından sahne alan Ankara Kulübü Derneği Seymenleri davetlilerin büyük beğenisini topladı.

 

 

25.10.2023

Turizm sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği ATİD Turizmin En’leri Ödül Töreni, Bilkent Otel’de kokteyl ile başladı. Davetliler Trio’nun müzik dinletisi eşliğinde fuaye alanında 100. Yılda Geçmişten Geleceğe Geleneksel El Sanatları Sergisi’ni inceleme fırsatı buldu.

 

 

20.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu olarak, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Mansur Yavaş makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

20.10.2023

ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz ve TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna, İyi Parti Ankara Milletvekili Sayın Koray Aydin'ı makamında ziyaret ederek ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni'ne davet edilmiştir.

 

 

20.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz ve TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna katılımıyla Ak Parti Kayseri Milletvekili Sayın Murat Cahit Cıngı makamında ziyaret edilmiştir.

 

 

19.10.2023

Derneğimiz Üyesi JW Marriott Ankara Hotel Genel Müdür Yardımcısı Dr. Hakan Arslan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Genel Koordinatör Garip Uysal ve TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna ziyarete katılmıştır.

 

 

18.10.2023

Ankara Valiliği Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Sayın İzzettin Sevgili makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu'nun katıldığı ziyarette Ankara turizmi ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

18.10.2023

Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz'ın ev sahipliğinde ATO'da düzenlenen Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısına ATİD olarak katılım sağlanmıştır. 16-19 Kasım 2023 tarihlerinde ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak olan Travel Expo Ankara Fuarı hazırlıkları istişare edilmiştir.

 

 

17.10.2023

Çankaya Kaymakamı Sayın Murat Duru ve Çankaya Emniyet Müdürü Sayın Yılmaz Doğan katılımıyla, Çankaya bölgesinde bulunan Otel Yöneticileriyle toplantı yapılmıştır. Otel2000'de düzenlenen toplantıda Çankaya bölgesi ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

14.10.2023

Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz, ATİD Başkanı Birol Akman, Genel Koordinatör Garip Uysal, ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Başkan Yardımcısı Ömer Özdemir katılımıyla Kids Akademi eğitim kurumunun açılış törenine katılarak, sahibi Serdar Şahbaz'a hayırlı olsun dilekleri iletilmiştir.

 

 

14.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Sayın Sururi Çorabatır'ı makamında ziyaret etmiştir. Bilkent Otel'de düzenleyeceğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ile ilgili davetiye takdim edilmiştir.

 

 

13.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, İyi Parti Ankara Milletvekili Sayın Ahmet Eşref Fakıbaba'yı makamında ziyaret etmiştir. Bilkent Otel'de düzenleyeceğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ile ilgili davetiye takdim edilmiştir.

 

 

13.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve TUADER Başkanı Prof.Dr. Muharrem Tuna, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Sayın Gamze Taşcıer makamında ziyaret etmiştir. Bilkent Otel'de 19 Ekim 2023 tarihinde düzenleyeceğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ile ilgili davetiye takdim edilmiştir.

 

 

13.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, AK Parti Ankara Milletvekili Sayın Lütfiye Selva Çam'ı makamında ziyaret etmiştir. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde Bilkent Otel'de düzenleyeceğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ile ilgili davetiye takdim edilmiştir.

 

 

13.10.2023

ATİD Başkanı Birol Akman başkanlığında gerçekleşen ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Derneğimizde yapılmıştır. Gündemin önemli konularından biri olan Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenleyeceğimiz ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ile ilgili hazırlıklar ve program değerlendirilmiştir.

 

 

11.10.2023

ATİD 5 Yıldızlı Otel Yöneticileri Toplantısı'na Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ankara Kent Konseyi Başkanı Sn Halil İbrahim Yılmaz ve Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sn Ali Ayvazoğlu katılmıştır. New Park Hotel Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ev sahipliğinde yapılan toplantıda Ankara turizmiyle ilgili çalışmalar, fuarlar, sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

11.10.2023

ATİD olarak, Kalecik Şarapçılık markası olan Kalvi Şarap firması sahibi Mehmet Özdoğan ve Esra Özdoğan ziyaret edilmiştir. Yapılan ziyarete ATİD Başkanımız Birol Akman, Saymanımız Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren ve Üyemiz Mustafa Çelikkaya katılmıştır.

 

 

28.09.2023

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Rekabetçi Sektörler Programı çerçevesinde yürütülen Tarihi Kimliğiyle Kars Kenti Projesi online toplantısına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Muharrem Eren katılmıştır.

 

 

27.09.2023

Ankara Kent Konseyi ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü destekleriyle Ankara Katılımcı Yönetim Derneği ile yürütülen "İklim Değişikliğinin Turizme Etkileri ve Ankara'nın Turizm'de Yeşil Geleceği" projesinin açık oturum toplantısına ATİD Başkanı Birol Akman konuşmacı olarak katılmıştır.

 

 

26.09.2023

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Danışma Kurulu online toplantısına ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Turalp Sivri katılmıştır.

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com