23.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Kapadokya Turistik Oteller ve İşletmeciler Derneği KAPTİD Başkanı Teyfik Ölmez ve İstanbul Turizmciler Derneği ISTTA Başkanı Yalçın Aydın ile biraraya gelmiştir.

 

 

23.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, İstanbul Turizmciler Derneği ISTTA Başkanı Yalçın Aydın, Başkan Yardımcıları Sevim Aydın ve Zeynel Kılıç ile biraraya gelmiştir.

 

 

21.09.2023

ATİD Yaza Veda Partisi organizasyonunda Derneğimize katkı sağlayan Sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

21.09.2023

ATİD Yaza Veda Partisi Derneğimiz Üyeleri katılımıyla Altınel Hotel'de yapılmıştır.

 

 

21.09.2023

ATİD olarak Altınel Hotel'de düzenlemiş olduğumuz Yaza Veda Partisi'ne Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu, ATİD Turizmin En'leri Jüri Heyeti, sponsorlarımız ve Derneğimiz Üyeleri katılmıştır.

 

 

21.09.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni kategorileri değerlendirme ve hazırlık toplantısı Jüri Üyelerinin katılımıyla Altınel Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

20.09.2023

Türkiye Otelciler Federasyonu 7.Dönem 9.Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı TÜROFED Başkanı Sn Erkan Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi. İstanbul'da yapılan toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

19.09.2023

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Batuhan Mumcu makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılımıyla gerçekleşen ziyarette ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni ve turizmle ilgili projelerimiz hakkında konular görüşülmüştür.

 

 

19.09.2023

ATİD Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Turist Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Sayın Bekir Ödemiş katılımıyla yapılan toplantıda Ulus bölgesinde yapılan ve yapılması planlanan projeler ile ilgili Üyelerimize sunum gerçekleştirilmiştir. Bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanımız Birol Akman, TAFED ve BASATDER Üyesi şeflerimizle Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde bir araya gelmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde Kalecik Kaymakamı Sn. Emre Koyuncu, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve CAB GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ural ile bir araya gelmiştir.

 

 

17.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Uluslararası Kalecik Karası Üzüm Festivali'nde Kalecik Belediye Başkanı Sn. Erdal Dal ve AK Parti İlçe Başkanı Sn. Necmi Darıcı, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve CAB GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ural ile bir araya gelmiştir.

 

 

16.09.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi otel yöneticileri toplantısı Başkanımız Birol Akman ev sahipliğinde, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu katılımıyla Gölbaşı'nda yapılmıştır. ATİD Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı İbrahim Göğem, Genel Koordinatör Garip Uysal, Mogan MTAL Müdürü Levent Tolay ve otel yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

15.09.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni hazırlık toplantısı Jüri Üyelerinin katılımıyla, Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

09.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz ve 5 yıldızlı Oteller Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katılımıyla Meyra Palace Hotel Genel Müdürü Emine Sarıkaya ziyaret edilmiştir.

 

 

09.09.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz ve 5 yıldızlı Oteller Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katılımıyla The Green Park Hotel sahibi Atilla Üstündağ ve Genel Müdürü Nurettin Mutlugün ziyaret edilmiştir.

 

 

07.09.2023

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Sayın Selim Terzi makamında ziyaret edilmiştir. TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Zazaoğlu, ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılımıyla yapılan ziyarette Ankara turizmiyle ilgili çok verimli görüşmeler yapılmıştır.

 

 

06.09.2023

ATİD olarak, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu'nun doğum günü kutlanmıştır.

 

 

14.08.2023

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ve ATO Komisyon heyeti Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Gökhan Yazgı'yı ziyaret etmiştir. ATO 58.Oteller ve Konaklama Tesisleri Meclis Üyesi, Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Özel İhtisas Komisyonu Başkanı olan ATİD Başkanı Birol Akman ziyarete katılmıştır.

 

 

11.08.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Otel yöneticileri toplantısı Alegria Business Hotel Genel Müdürü Yenimahalle Komisyon Başkanı İbrahim Göğem ev sahipliğinde yapılmıştır. Bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.08.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olağan Ağustos ayı toplantısı Komite Üyelerinin katılımıyla gerçekleşmiştir.

 

 

29.07.2023

ATİD olarak Termal otel yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen Konaklama tesislerinde Devlet teşvikleri bilgilendirme toplantısı Doktorun Oteli'nde yapılmıştır. Sağlık otelleri ve termal otellerde kalite akreditasyon süreçleri, tanıtım ve pazarlama konuları sunulmuştur.

 

 

29.07.2023

Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Sn Enver Yurttaş katılımıyla ATİD Termal otel yöneticileri toplantısı Doktorun Oteli'nde yapılmıştır.

 

 

28.07.2023

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu ve ATİD Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla yapılan ziyarette Ankara turizmi ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

26.07.2023

ATİD olarak Best Western Plus Hotel Genel Müdürü Neslihan Kırmızılaroğlu ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Eren ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

26.07.2023

Derneğimiz Üyesi Bukaviyye Hotel sahibi Rıza Koç ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üye Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Eren ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

26.07.2023

ATİD olarak Royal Sweet Hotel sahibi Ayhan Koyun ve Genel Müdürü Nilda Bayri ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Demirci ve Genel Koordinatör Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

TGA İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi ATİD Başkan Yardımcısı Semih Zazaoğlu, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş (USHAŞ) iş birliğiyle Ankara'nın sağlık ve kültür turizmi için yurt dışından gelen basın mensupları ile yapılan tanıtım toplantısına katılmıştır.

 

 

25.07.2023

ATİD olarak Anemon Ankara Hotel Genel Müdürü Hasan Cüyaz ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

Derneğimiz Üyesi Meyra Palace Hotel Genel Müdürü Emine Sarıkaya ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

25.07.2023

Derneğimiz Üyesi Sheraton Ankara Hotel Genel Müdürü Pelin Ulusoy ve Operasyon Direktörü Gürkan Akbay ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil, Semih Demirci ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ziyarete katılmıştır.

 

 

21.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ve ATİD Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla Gölbaşı'nda yemek organizasyonu yapılmıştır.

 

 

12.07.2023

Çankaya Kaymakamı Sayın Murat Duru beyin teşrif ettiği Kavaklıdere-Çankaya Bölgesi otel temsilcileri yemekli toplantısı Hotel2000'de yapılmıştır. Çankaya bölgesi ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

11.07.2023

Ankara Ticaret Odası'nda gerçekleşen Gordion Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Mirası Listesi Adaylık Süreci Bilgilendirme Toplantısı'nda konuşma yapmış olan ATİD Başkanı Birol Akman'a plaket takdim edilmiştir.

 

 

08.07.2023

ATO Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Sayın Halil İbrahim Yılmaz katılımıyla, Şehir Tanıtımı ve Kalkınması Özel İhtisas Komisyonu ilk toplantısı gerçekleşti. Birol Akman Komisyon Başkanı, Coşkun Yılmaz Komisyon Başkan Yardımcısı olarak seçilmişlerdir.

 

 

07.07.2023

Ankara Ticaret Odası'nın "ATONET Üye Hizmet Platformu" projesiyle 2023 Dünya Odalar Yarışması'nda En İyi Oda Sistemi İnovasyon Projesi kategorisinde birinci olması dolayısıyla yapılan organizasyona ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

07.06.2023

Ankara Ticaret Odası 29. Dönem Temmuz ayı ATO Olağan Meclis Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

06.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Vekili Sayın Halil İbrahim Yılmaz, Gölbaşı'nda düzenlenen ATİD yemekli toplantısına katıldı. ATİD Başkanı Birol Akman turizmciler adına Sayın Yılmaz'a Ankara turizmine katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. ATO Ankara Tanıtma ve Özel İhtisas Komisyonu, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Üyeleri, ATİD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara'daki 5 yıldızlı Otel temsilcileri ve öğrenci yurtları temsilcileri katıldı.

 

 

06.07.2023

ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği'nin (ATİD) yemekli toplantısına katıldı. Ankara'lı turizmcilerin büyük ilgi gösterdiği toplantıda ATİD Başkanı Birol Akman turizmciler adına ATO Baskanı Sayın Baran'a Ankara turizmine katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti. ATO Ankara Tanıtma ve Özel İhtisas Komisyonu, ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Üyeleri, ATİD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara'daki 5 yıldızlı Otel temsilcileri ve öğrenci yurtları temsilcileri katıldı.

 

 

05.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran makamında ziyaret edilmiştir. Yapılan ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman, Sayman Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Yılmaz katılmıştır.

 

 

05.07.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olağan aylık toplantısına katılım sağlanmıştır.

 

 

22.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Vekili Sayın Halil İbrahim Yılmaz ile Ankara projelerini değerlendirmek üzere Trilye Restoran'da bir araya geldik.

 

 

20.06.2023

ATİD Maltepe Bölgesi Otel yöneticileri toplantısı, Üyemiz İzz Hotel Genel Müdürü Taylan Bulut beyin ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölge sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

19.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Levent Kırcan'ı ATİD Başkanı Birol Akman ile Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan makamında ziyaret etmiştir.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın kuruluşunun 100.yılı olması dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır.58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın kuruluşunun 100.yılı olması dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır.58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

16.06.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran, Meclis ve Komite Üyeleriyle birlikte Ankara Ticaret Odası'nın 100.yılı dolayısıyla Anıtkabir ziyareti ve II. TBMM Binası'nda ATO Müşterek Meclis Toplantısı yapılmıştır. 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak Birol Akman, Dursun Yılmaz, Ömer Özdemir, Cenk Aydoğan, Gülay Kılıç ve Garip Uysal katılmıştır.

 

 

15.06.2023

Derneğimiz Üyesi Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz ziyaret edilerek, ATİD Başkanı Birol Akman tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

15.06.2023

ATİD Yenimahalle Bölgesi Toplantısı Üyemiz Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz beyin ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

11.06.2023

Derneğimiz Üyesi Resun Hotel'in açılış programına ATİD olarak katıldık. Genel Müdürü Kenan Akdoğan ve ekibine başarılar dileriz.

 

 

08.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ziyaret edilmiştir. TÜROFED Yönetim Kurulu olarak makamında yapılan ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

08.06.2023

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED 7. Dönem Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı TÜROFED Başkanı Sn. Erkan Yağcı başkanlığında yapılmıştır. Toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

08.06.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ziyaret edilmiştir. TÜROFED Yönetim Kurulu olarak makamında yapılan ziyaret kabulleri için teşekkür eder, yeni dönemde başarılar dileriz.

 

 

05.06.2023

Derneğimiz Üyesi Connect Thermal Hotel Genel Müdürü Ufuk Öz ziyaret edilmiştir. Ziyarete ATİD Başkanı Birol Akman, Sayman Faruk Ustaoğlu ve Genel Koordinatör Garip Uysal katılmıştır.

 

 

26.05.2023

ATİD Başkanı Birol Akman, Dubai Turizm Fuarı ve Ankara'nın tanıtımı ile ilgili ATO Meclis Üyelerine bilgilendirme sunumu yapmıştır.

 

 

16.05.2023

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Yazıcıoğlu, Prof. Dr. Evren Güçer, Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tamer Alemdar, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Numan Özdemir'in konuk olduğu Yenimahalle Bölge Toplantısı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay bey ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

12.05.2023

TUADER Turizm Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu TURAK Sektör Temsilcisi Danışma Kurulu toplantısına ATİD'i temsilen Başkan Yardımcımız Ali Cenk Yorulmaz katılmıştır. Yönetim Kurulu Üyemiz Turalp Sivri ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal da çevrimiçi toplantıya katılım sağlamıştır

 

 

12.05.2023

ATİD olarak Kızılay Bölgesi otel yöneticileri toplantısı ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Etap Mola Hotel sahibi Semih Kadir Yıldırım ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

11.05.2023

ATİD olarak Maltepe Bölgesi otel yöneticileri toplantısı bölge komisyon başkanı Güvenay Business Hotel Genel Müdürü Murat Kodaman ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

ATİD Turizmin En'leri Ödül Töreni (2023) Toplantısı değerli Jüri Üyelerimizin katılımıyla CP Ankara Hotel ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan ödül gecesi ile ilgili organizasyon hazırlıkları ve ödül kategorileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

ATİD olarak Ulus Bölgesi otel yöneticileri toplantısı An Grand Hotel sahibi Nihat Avşar ev sahipliğinde yapılmıştır. Toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

10.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Mayıs ayı olağan toplantısı yapılmıştır.

 

 

10.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Duatepe Hizmet Binası'nda gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Adaylarının konuk edildiği toplantıya ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi olarak ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dursun Yılmaz ve Cenk Aydoğan katılmıştır.

 

 

09.05.2023

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Hava Yolları THY Ankara Satış Müdürü Melih Torlak'ı ziyaret etmiştir.

 

 

04.05.2023

ATM Dubai Turizm Fuarı'nda ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ile 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi olarak İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Genel Koordinatörü Gülben Aydın ziyaret edilmiştir.

 

 

04.05.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Yılmaz ve ATO Fuar ve Kongre Merkezi sorumlusu Dış İlişkiler ve Dış Ticaret Müdür Yardımcısı Müge İnal Özkurt ile ATM Dubai Turizm Fuarı'nda açılan Türkiye standında ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Meslek Komitesi olarak bir araya geldik.

 

 

25.04.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Nisan ayı toplantısı Derneğimizde gerçekleşmiştir. Turizm fuarları, projeler ve etkinlikler ile ilgili değerlendirmeler yapılmıştır.

 

 

25.04.2023

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı ve Sürdürülebilir Turizm Sertifikası hakkında bilgilendirme yapmak üzere Eskişehir’de turizm işletmecilerimizle bir araya geldik. Toplantımız Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade, TGA Ülke Pazarlama Müdürü Yıldırım Uğursoy, TGA İç Anadolu Bölge Sorumlusu Ahmet Sezikli ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal’ın katılımıyla gerçekleşti.

 

 

16.04.2023

Turizm sektörü temsilcilerinden oluşan Turizm Konseyi'nin kuruluş lansmanı Emitt Fuarında basın toplantısıyla yapılmıştır. ATİD Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

13.04.2023

EMITT Uluslararası Doğu Akdeniz ve Seyahat Fuarında Ankara standında turizm temsilcileriyle bir araya geldik.

 

 

11.04.2023

Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın K.Gülsün Bor Güner'in katılım sağladığı, ATİD Üyelerinin bağışlarıyla düzenlenen 2.100 kişilik iftar yemeğinin dağıtımı Çankaya Belediyesi Cebeci İftar Çadırında yapılmıştır. Yardım kampanyamıza katkı sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.

 

 

11.04.2023

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran başkanlığında Altınel Hotel'de gerçekleşen Ankara İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

06.04.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Yardımcısı TGA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nadir Alpaslan katılımıyla İstanbul'da yapılan TGA Yönetim Kurulu Toplantısına ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

30.03.2023

Ankara Ticaret Odası ATO 54.Bankacılık ve Finansal Kuruluşlar Komitesi ile ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi karşılıklı işbirliği görüşmeleri yapmıştır.

 

 

24.03.2023

ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz, Ankara’daki termal otellerimizin yurtdışı tanıtımları ile ilgili TÜRSAF Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu yönetiminden ve HESTOUREX fuarlarının direktörlüğünü yapan Arzu Yüngül ile Antalya’da buluştu.Çok verimli geçen buluşma sonucunda artık Ankara termallerimiz yurt dışındaki hiçbir fuarı kaçırmayacak. Alacağımız teşvikler ve yapılacak tanıtım çalışmaları neticesinde Termal sağlık turizminde Ankara’mızı ülkemizin en önemli destinasyonu haline getirmek zor olmayacak.

 

 

24.03.2023

Türkiye'nin Sürdürülebilir Turizm Programı ve Sürdürülebilir Turizm Sertifikası hakkında bilgilendirme yapmak üzere düzenlediğimiz toplantıda, TGA İçanadolu Bölgesi Temsilcisi Semih Zazaoğlu, TGA Ülke Pazarlama Müdürü Yıldırım Uğursoy ve ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal'ın katılımıyla Konya'daki turizm işetmecileriyle bir araya gelmişlerdir.

 

 

22.03.2023

ATİD Olağan Yönetim Kurulu toplantısı Derneğimizde yapılmıştır. Gündemin önemli konularından olan Sosyal sorumluluk projeleri ve Dernek çalışmaları değerlendirilmiştir.

 

 

21.03.2023

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu ve TGA yetkililerinin sunumuyla Sürdürülebilir Turizm Programı çerçevesinde Otellerin programa dahil süreci ve kriterleri konusunda bilgilendirme toplantısı Aldino Hotel'de yapılmıştır.

 

 

17.03.2023

Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Yardımcısı TGA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nadir Alpaslan katılımıyla İstanbul'da yapılan TGA Yönetim Kurulu Toplantısına ATİD Başkan Yardımcısı TGA İç Anadolu Bölgesi temsilcisi Semih Zazaoğlu katılmıştır.

 

 

09.03.2023

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan ITB Berlin Turizm Fuarı'nda turizm temsilcileriyle bir araya gelmiştir.

 

 

09.03.2023

ATİD Başkanımız Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Aydoğan ve Genel Koordinatörümüz Garip Uysal ITB Berlin Fuarı'na katılım sağlamışlardır.

 

 

09.03.2023

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran ve ATO 58. Oteller ve Konaklama Tesisleri Komitesi Meclis Üyeleri olarak ITB Berlin Fuarı'nda stand ziyaretleri yapılmıştır.

 

 

04.03.2023

ATİD Genel Koordinatörümüz Garip Uysal'ın katılım sağladığı, Turizm Mezunları Federasyonu TURMEFED Olağan Genel Kurulu'nun yeni dönem Yönetim Kurulunda Genel Sekreter olarak seçilmesinden dolayı kendisini ve Yönetim Kurulu'nu kutluyor yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

 

 

08.03.2023

TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla ITB Berlin Fuarı'nda istişare toplantısı gerçekleştirmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman katılmıştır.

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com