Derneğimiz üyesi Double Bond Hotel sahibi Batuhan Gençay ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Çavdar tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

ATİD 3. Turizmin En'leri Ödül Töreni 27 Mayıs 2022 tarihinde Ankara HiltonSA Hotel'de yapılacaktır. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu katılımıyla yapılan Jüri Heyeti Toplantısı Hotel2000'de gerçekleşmiştir.

Derneğimiz üyesi Golaz Suit Hotel Genel Müdürü Osman Erdoğan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve ATİD Maltepe Bölgesi Komisyon Başkanı Murat Kodaman tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

Derneğimiz üyesi Limak Ambassadore Hotel Genel Müdürü Kaan Çorbacı ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Çavdar ve Muharrem Eren tarafından Üyelik Plaketi verilmiştir.

Derneğimiz Üyesi Demonti Hotel sahibi ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Alper Önel ziyaret edilmiştir. Başkan Birol Akman, Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Çavdar tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

Derneğimiz Üyesi Vivaldi Park Hotel Genel Müdürü Bilgi Ulu ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

Derneğimiz Üyesi Bilkent Otel Genel Müdürü ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Arda Yurtsever ziyaret edilmiştir. Başkan Birol Akman ve Muhasip Üyemiz Faruk Ustaoğlu tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

Derneğimiz Üyesi Grand Ankara Hotel Genel Müdürü Birol Doğan ziyaret edilmiştir. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ve Genel Koordinatör Garip Uysal tarafından Üyelik plaketi verilmiştir.

 

 

28.01.2022

ATİS Fuarcılık tarafından 03-06 Mart 2022 tarihlerinde ATO Congresium'da yapılacak olan Travel Expo Ankara fuarı hazırlık toplantısı Maltepe2000 Hotel'de yapıldı.

 

 

28.01.2022

Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Sn Bekir Ödemiş, ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyemiz Bölge Komisyon Başkanı Murat Balyemez katılımıyla, Yenimahalle Bölgesi Otel temsilcileri toplantısı HM Commerce Hotel ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

28.01.2022

ATİD olarak, Müzik Meslek Birlikleri (MÜYORBİR, MSG, MÜ-YAP, MESAM) temsilcilerinin katılımıyla CP Ankara Hotel’de Telif Hakları ve Lisanslama ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. MÜYORBİR Başkanı Burhan Şeşen,Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özarslan, MSG Başkan Yardımcısı Ferhat Göçer, MESAM Yönetim Kurulu Üyesi Selim Çaldıran, MÜ-YAP Genel Sekreteri Ahmet Türkoğlu katılmıştır. Üyesi olduğumuz TÜROFED indirimi, lisanslama, sözleşme koşulları, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

 

 

24.01.2022

ATİD Maltepe Bölgesi otel temsilcileri toplantısı Bölge Komisyon Başkanı Murat Kodaman ev sahipliğinde Güvenay Business Hotel'de yapıldı. Sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

 

 

19.01.2022

Antalya'da yapılan Anfaş 32. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı'nın açılış programına ATİD Başkanı Birol Akman ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

14.01.2022

ATİD Kavaklıdere Bölgesi otel temsilcileri toplantısı, Yönetim Kurulu Üyemiz Çankaya Bölgesi Komisyon Başkanı Aldino Hotel Genel Müdürü Muharrem Eren ev sahipliğinde yapıldı. Sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

 

 

13.01.2022

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu (MTOYK) Toplantısı'na Komisyon Üyesi olarak ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır. Okul-Sektör İşbirliğinde çalışma programı oluşturulmuştur.

 

 

12.01.2022

ATİD 3.Turizmin En'leri Yarışması hazırlık toplantısı için Jüri Üyeleri Otel2000'de bir araya geldi. Kategoriler ve program ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

 

05.01.2022

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Etap Mola Hotel sahibi Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Kadir Yıldırım ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

29.12.2021

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Erkayıran Başkanlığında yapılan Turizm Yürütme Kurulu Toplantısı Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde gerçekleştirildi. Ankara'yı tanıtan ürünlerin sunumunun yapıldığı toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

28.12.2021

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Yeni Bahar Hotel sahibi Yönetim Kurulu Üyemiz Dursun Yılmaz ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

28.12.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy katılımıyla, Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu Toplantısı online olarak yapıldı. 2021 yılının değerlendirildiği toplantıya ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

27.12.2021

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katıldığı, 2021 yılı değerlendirme ve yeni yıla hazırlık toplantısı New Park Hotel Genel Müdürü ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil ev sahipliğinde yapılmıştır.

 

 

24.12.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy Başkanlığında yapılan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Yönetim Kurulu Toplantısı'na İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi TGA Yönetim Kurulu Üyesi ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

23.12.2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen Ankara Yeşil Şehir Eylem Planı Projesi çevrimiçi Çalıştayına ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Balyemez katılmıştır.

 

 

03.12.2021

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Misbah Demircan Travel Turkey İzmir Fuarında TGA'nın standında turizm sektör temsilcileriyle ve İç Anadolu Bölgesi temsilcimizle görüştü.

 

 

24.11.2021

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu Toplantısı Antalya'da yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

15.11.2021

Ankara Ticaret Odası ATO Başkanı Sayın Gürsel Baran ziyaret edildi. Ankara Turizm İşbirliği Koordinasyon Kurulu ATİK olarak yapılan ziyarette Travel Expo Ankara Fuarı ve Ankara Turizmi değerlendirildi.

 

 

13.11.2021

ATİD Başkanı Birol Akman, Türkiye Turist Rehberleri Birliği TUREB Başkanı Suat Tural ile bir araya geldi. Yeni projeler ve yapılacak ortak çalışmalar değerlendirildi.

 

 

11.11.2021

Yenimahalle Bölgesinde bulunan otel yöneticileriyle Gimat Otel ev sahipliğinde toplantı yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Yenimahalle Komisyon Başkanı Murat Balyemez ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

11.11.2021

ATİD Başkanı Birol Akman 32. Ankara Film Festivali kokteyl programına katılmıştır.

 

 

10.11.2021

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Akreditasyon programına ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır.

 

 

08.11.2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Sayın Bekir Ödemiş sunumuyla, Ankara ve Ulus Tarihi Kent Merkezinde Gerçekleştirilen Projeler Tanıtım Toplantısı CP Ankara Hotel'de yapılmıştır.

 

 

04.11.2021

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin makamında ziyaret edildi. Ankara turizmi ve Travel Expo Ankara Fuarı ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

 

03.11.2021

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Alba Hotel'de yapıldı.

 

 

26.10.2021

Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Umuma Açık Mahallerde Telif Lisanslaması çevrimiçi seminere ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal katılmıştır.

 

 

23.10.2021

Travel Shop Turkey yetkilisi Murtaza Kalender organizasyonu kapsamında İstanbul Pulman Hotel'de düzenlenen Destinasyon Düğün Profesyonelleri B2B görüşmelerinde ATİD adına Başkan Birol Akman ve Genel Koordinatör Garip Uysal yabancı acentalara Ankara tanıtımı yaptı.

 

 

22.10.2021

Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği tarafından İstanbul'da yapılan Calıştay açılış programına ATİD Başkanı Birol Akman ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

08.10.2021

ATO Başkan Yardımcısı Ankara Kent Konseyi Başkanı Sayın Halil İbrahim Yılmaz ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Turalp Sivri, Semih Demirci ve Gökhan Esengil katıldı. Ankara ile ilgili projeler değerlendirildi.

 

 

08.10.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy Başkanlığında yapılan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) Yönetim Kurulu Toplantısı'na İç Anadolu Bölgesi Sorumlusu TGA Yönetim Kurulu Üyesi ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

08.10.2021

ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Yenimahalle Komisyon Başkanı Murat Balyemez ve Yenimahalle bölgesi otel temsilcilerinin katılımıyla Ekim ayı toplantısı Tzob Otel'de yapılmıştır.

 

 

29.09.2021

Yaşlı Dostu Ankara Projesi tanıtım toplantısı Alba Hotel'de yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Türk ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

 

23.09.2021

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Prof.Dr. Muharrem Tuna katılımıyla Altınel Hotel'de yeni projeleri değerlendirmek üzere bir araya gelmiştir.

 

 

16.09.2021

TOBB tarafından düzenlenen AB Yeşil Mutabakatı kapsamında yapılan çevrimiçi toplantıya ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Turalp Sivri katılmıştır.

 

 

15.09.2021

ATİD Yönetim Kurulu Toplantısı HM Commerce Hotel'de yapıldı.

 

 

210.09.2021

ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Yenimahalle Komisyon Başkanı Murat Balyemez ve Yenimahalle otel temsilcileri, Ankara Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Müdürü Levent Tolay' ın davetiyle Eylül Ayı Toplantısı ile Uygulama oteli ve okul gezisi yapılmıştır.

 

 

10.09.2021

Uluslararası Ticaret, Kültür ve Turizm Festivalinde ATİD Başkanı Birol Akman'a teşekkür plaketi verilmiştir. ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Türk katılmıştır.

 

 

02.09.2021

TÜRSAB Orta Anadolu BTK Başkanı Engin Şahin Uluslararası Ticaret ve Turizm Festivali'nde ATİD standını ziyaret etti.

 

 

02.09.2021

Ak Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Arife Polat Düzgün, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ATİD standını ziyaret ettiler.

 

 

02.09.2021

Uluslararası Ticaret, Kültür ve Turizm Festivali açılış programına ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

27.08.2021

TOBB tarafından düzenlenen Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Tuzcu başkanlığında, Bakan Yardımcıları katılımıyla yapılan Yeşil Mutabakat Çalışma Grubu-Özel Sektör çevrimiçi istişare toplantısına ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Turalp Sivri, özel sektör yetkilileri ve STK temsilcileri katılmıştır.

 

 

27.08.2021

Dünya Yaşlanma Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aydın öncülüğünde Alba Hotel'de düzenlenen Yaşlı Dostu Ankara Projesi ve Uluslararası Yaşlılara Saygı ve İnsan Hakları Yılı Projesi Tanıtım Toplantısına ATİD Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Türk katılmıştır.

 

 

18.08.2021

Dünya Yaşlanma Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aydın Derneğimizde ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Nurettin Türk'ü ziyaret etti. Yaşlı Dostu Ankara Projesi ve Uluslararası Yaşlı Hakları Yılı projesi tanıtımı yapıldı.

 

 

29.04.2021

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz davetiyle, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, Ankara Kent Konseyi Turizm Komisyon Üyeleri, TGA Yönetim Kurulu Üyesi ve ATİD Başkanı Birol Akman, ATİD Genel Koordinatörü Garip Uysal ve turizm sektör temsilcilerinin katılımıyla Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi restorasyon çalışmaları sonrası açılış gezisi yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

08.05.2021

Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlediğimiz Ramazan paketi hediye kartı kampanyası, ATİD Üyelerinin katkılarıyla toplanmış 151 ihtiyaç sahibi aileye hediye kartları teslim edilmiştir. Kampanyamıza katılan ve destek olan üyelerimize teşekkür ederiz.

 

 

21.05.2021

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Bayram sonrası değerlendirme yapmak üzere Altınel Hotel'de bir araya geldiler.

 

 

22.05.2021

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu katılımıyla, ATİD Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Esengil'in Komisyon Başkanlığında 5 Yıldızlı Otel Temsilcileri Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Demirci'nin ev sahipliğinde İçkale Hotel'de yapıldı. Ankara'nın turizm sorunları ve çözüm önerileri değerlendirildi.

 

 

27.05.2021

ATİD Yönetim Kurulu Toplantısı Altınel Hotel ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

28.05.2021

Derneğimiz Üyesi Ataköşk Hotel Genel Müdürü Yavuz Kitiş ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz 5 Yıldız Otel Yöneticileri Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katıldı.

 

 

02.06.2021

Derneğimiz Üyesi Hilton Garden inn Ankara Hotel Genel Müdürü Levent Özaygen ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyemiz 5 Yıldız Otel Yöneticileri Komisyon Başkanı Gökhan Esengil katıldı.

 

 

03.06.2021

ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz New Park Hotel'de bir araya geldiler. Yeni projelerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

 

04.06.2021

ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı Murat Balyemez katılımıyla, Yenimahalle otel yetkilileriyle sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili toplantı yapıldı. Derneğimiz Üyesi Hilton Garden Inn Ankara Hotel Genel Müdürü Levent Özaygen'in doğum günü kutlandı.

 

 

14.06.2021

Derneğimiz Üyesi Alegria Business Hotel Genel Müdürü İbrahim Göğem ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi 5 yıldızlı Oteller Komisyonu Başkanı Gökhan Esengil ve Yönetim Kurulu Üyesi Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı Murat Balyemez katıldı.

 

 

15.06.2021

Derneğimiz Üyesi Park Inn by Radisson Ankara Hotel sahibi Bülent Cankurtaran ve Demet Cankurtaran, Mesul Müdür Başaran Aksoy ve Genel Müdür Yardımcısı Uğur Acarbaş ziyaret edildi. ATİD Başkanı Birol Akman, Yönetim Kurulu Üyesi 5 yıldızlı Oteller Komisyonu Başkanı Gökhan Esengil ve Genel Koordinatör Garip Uysal katıldı.

 

 

 

24.06.2021

Ankara ve Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) pandemi nedeniyle ara verdiği etkinliklerine uzun bir aradan sonra Pia Sera'da düzenlenen “Yaza Merhaba” organizasyonu ile start verdi. Oldukça kalabalık bir üye topluluğunun yer aldığı davete Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu da katılım gösterdi.

Organizasyonda konuşan ATİD Başkanı Birol Akman, pandemi dönemi boyunca yaklaşık bir buçuk yıldır etkinlikleri durdurmak zorunda kaldıklarını kaydederek, “Artık o günleri geride bırakıyoruz. Yıl sonuna kadar tam bir normalleşme bekliyoruz. Ankaralı turizmciler olarak bu süreçte büyük bir sınavdan geçtik artık güzel günler bizi bekliyor. Şimdi çalışma ve kaybettiğimiz dönemi telafi etme zamanı” dedi.

Müzik ve açık büfe ikramı ile devam eden etkinlikte konuklar açık havada sohbet ederek uzun süre sonra yeniden bir arada olmanın keyfini çıkardı. Gecede ayrıca ATİD'e yeni katılan otellere de sertifikaları verildi.

 

 

24.06.2021

Derneğimiz Üyeleri için hazırlanan ATİD Üye Sertifikaları Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu ve ATİD Başkanı Birol Akman tarafından verildi.

 

 

25.06.2021

ATİD olarak düzenlediğimiz Yaza Merhaba Partisi'nde stant açarak üyelerimizle bir araya gelen tedarikçi firma yetkililerine katılımları için teşekkür ederiz.

 

 

28.06.2021

İstanbul'da yapılan 2021 yılı Ace of Mice Fuarı'na Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Ali Ayvazoğlu öncülüğünde ATİD Yönetim Kurulu olarak katıldık

 

 

28.06.2021

Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Kamil Özer tarafından Ace of Mice Fuarı Bursa standında ATİD Yönetim Kurulu Üyelerimize sunum yapılmıştır. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

 

28.06.2021

ATİD Başkanı Birol Akman Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü standını ziyaret etti. ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz ve Komisyon üyeleriyle bir araya geldiler.

 

 

28.06.2021

 

Ace of Mice Fuar Satış Müdürü Gökçe Gül hanım Ankara standını ziyaret etti.

 

 

30.06.2021

İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek ve Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman ile ATİD Başkanı Birol Akman Ace of Mice Fuarında bir araya geldiler.

 

 

02.07.2021

Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sayın Sururi Çorabatır başkanlığında Raffles İstanbul Hotel'de yapıldı. ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

02.07.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy himayelerinde Google Türkiye ve TÜROFED arasında iş birliği protokolü imzalandı. Çırağan Sarayı'nda yapılan imza törenine ATİD Başkanı Birol Akman da katıldı.

 

 

03.07.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile yapılan görüşmede; ATİD Başkanı Birol Akman Ankara’nın sorunlarını, Kısa Çalışma Ödeneği ve Vergi indirimlerinin biraz daha uzatılması konusunda destek beklediklerini dile getirdi.

 

 

07.07.2021

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu katılımıyla, ATİD Başkanı Birol Akman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gölbaşı'nda yapılan akşam yemeği organizasyonunda bir araya geldiler.

 

 

07.07.2021

ATİD olarak düzenlenen yemek organizasyonuna TÜV Austria Türk Sistem Belgelendirme Birim Müdürü Burcu Çelebi katıldı.

 

 

12.07.2021

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy başkanlığında Antalya'da yapılan TGA Yönetim Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katıldı.

 

 

12.07.2021

ATİD Başkanı Birol Akman'ın doğum günü Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Maltepe2000 Hotel'de kutlandı.

 

 

12.07.2021

ATİD Sponsoru Merve Ahşap firması sahibi Çağlar Ayyıldız ve Satış Pazarlama Müdürü Selçuk Bağbaşı ATİD Başkanı Birol Akman'ı ziyaret ederek hediyelerini sundular.

 

 

03.08.2021

TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'na ATİD Başkanı Birol Akman katıldı. Ülkemizde yaşanan orman yangınları ile ilgili gelişmeler değerlendirildi. Yangından etkilenen bölgelere yapılacak desteklerle ilgili istişare yapıldı.

 

 

05.08.2021

ATİD Başkanı Birol Akman katılımıyla, Yönetim Kurulu Üyemiz Yenimahalle Bölgesi Komisyon Başkanı Murat Balyemez evsahipliğinde HM Commerce Hotel'de Yenimahalle otel yetkilileri ile aylık toplantı yapıldı.

 

 

06.08.2021

ATİD Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara Plaza Hotel Genel Müdürü, Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Çavdar ev sahipliğinde yapıldı.

 

 

06.08.2021

EBRD-MYK Mesleki Yeterlilik Projesi kapsamında yapılan çevrimiçi bilgilendirme toplantısına ATİD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Balyemez katıldı.

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com