ATİD’İN İFTAR YEMEĞİ, BAŞKENTLİ OTEL İŞLETMECİLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ;

 

Otelciler Aynı İftar Sofrasında Buluştu

Ramazan süresince otellerinde sayısız misafiri ağırlayan işletmecilerin, bu kez kendileri misafir oldu. ATİD’in düzenlediği iftar yemeğine katılan yaklaşık 150 konuk, nezih bir ortamda güzel bir Ramazan akşamı geçirdi.

 

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği’nin iftar yemeği, Başkentli otel işletmecileri ve yöneticilerini bir araya getirdi. İçkale Otel’de düzenlenen yemeğe ATİD Başkanı Birol Akman ve yönetim kurulu üyeleri evsahipliği yaptı. Davete otelcilerin yanı sıra Ankara Vali Yardımcısı Fatih Ahmet Kurt, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yöneticiler de katıldı. Güzel bir Ramazan akşamı, keyifli bir iftar sofrasının etrafında buluşan konuklar, hem birlikte oruç açtı, hem de bol bol sohbet etti. İftarda tüm konuklarla tek tek ilgilenen Başkan Akman, Ankara’nın turizm gelirlerinin artması için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını söyledi.

 

Kentin Turizm Gelirini Arttırmak Zorundayız

Türk turizmine en büyük darbeyi terör olaylarının vurduğunu anımsatan Birol Akman, “Terörün biran evvel bitmesi en büyük dileğimizdir. Ankaralı turizmciler olarak son dönemde yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen geleceğe umutla bakıyoruz. Ankara’nın çok güçlü yönleri bulunmaktadır. Bu konuda bakanlığımız ve yetkililerle iş birliği yapmaya hazırız. Ankara’da turizmin layık olduğu seviyeye çıkarmak en önemli gündem maddemiz. Turizm için her şeye sahip olan Ankara, bu fırsatı daha iyi değerlendirmek zorundadır. Turizm gelirleri artan bir Ankara, hedeflerini daha çabuk ulaşacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com