SEÇİM AYDIN’A ONURSAL BAŞKANLIK GÖREVİ

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD)’nin 15 yıldır yönetim kurulu başkanlığını yürüten Seçim Aydın, olağanüstü genel kurulda derneğin onursal başkanlığına seçildi ve yönetimi kurulunu yeni ekibe devretti.

 

Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD)’nin yönetim kurulu seçimlerinin de yapıldığı Olağanüstü Genel Kurulu’nda ATİD Onursal Başkanı Seçim Aydın 15 yılı Yönetim Kurulu Başkanı olmak üzere 25 yıldır hizmet verdiği ATİD Yönetim Kurulu’nun yeni seçilen üyelerine başarı dileklerini iletti. Aydın, bundan sonra da ATO, Ankara Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ANKZB) ve Ankara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyesi olarak ATİD’in ve turizmci dostlarının yanında olmaya devem edeceğini, elde edilen başarı çizgisinin devamı için bu güne kadar beraberlik örneği sergileyen dernek üyelerine, Ankara’daki ve tüm ülkedeki turizmcilere olan güveninin tam olduğunu ifade etti.

 

Seçim Aydın genel kurula katılan Ankara Kültür ve Turizmi İl Müdürü Doğan Acar’a da Ankara’nın turizmine olan katkıları nedeniyle Turizm Haftası öncesinde bir plaketle teşekkürlerini iletti.

 

ATİD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Birol Akman ise yeni yönetim kurulu adına yaptığı konuşmada devraldıkları görevin bilincinde olduklarını, ATİD’in kamu oyundaki yerinin korunması için çalışmalara aynı hızla devam edeceklerini ifade ederek Seçim Aydın’ın Onursal Başkan olarak seçildiğini ve başarılı çalışmalarından dolayı da plaketle ödüllendirildiğini söyledi.

Türkiye’nin ilk turizm derneklerinden biri olan ATİD, üye sayısı ve kapsadığı coğrafi alan olarak ikinci büyük turizm derneğidir. Türkiye Otelciler Federasyonu’nun (TÜROFED) da kurucu üyesi olan ATİD, Ankara’da ve ülkede pek çok etkinlikte turizm sektörünü temsilen yer almaktadır.

 

 

 

 

İLETİŞİM

YASAL UYARI

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

© 2016 ATİD (Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği) Tüm Hakları Saklıdır

design by catasarim.com